Бургас - office crew

• tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Здравейте,

Пуснах преди около две седмици обява в форума за общи дискусии за набиране на покер ентусиасти.(цък)

Отначало нямаше много желаещи и даже почнах да се чудя дали да се занимавам още за да осъществя този проект. В последствие се събра минималният брой хора с които бях готов да работя. Естественно 3 дена по-късно имаше повече желаещи от колкото можех да си позволя да поема :D

За около седмица оправих и всичко свързано с наемането на офис, прекарване на интернети, местене на PC-та, бюра, столове, инсталирането на СОТ и още куп дребни работи. Вече работим с пълна пара и реших за сега да споделя някоя друга снимчица набързо от офиса. По-нататък ще почнем да споделяме и резултати и графики евентуално, но ще е сигурно чак в края на другия месец (когато си правим review-то за месеца), а до тогава ни чака много работа и едва ли ще имаме време за работи от това естество.

За сега сме 9 човека в офиса и има място евентуално за още 2ма които евентуално можем да набавим на по-късен етап.

Никовете и имената евентуално на играчите ще ги постна до ден два (когато ги питам дали всички са ОК с това) и ще ги накарам да се ресетнат и отключат в sharkscope, за да можем (главно аз, но и вие на който му е интересно) да им следим прогреса.

Имаше доста какво да говорим с повечето от момчетата отначало, но сега всеки играе на доста добро ниво и съм много доволен, даже след края на месеца евентуално може да ги шотна на по-горните лимити (15$ повечето, 2ма от тях на 30$ може би). Единствено Ванката все още не знае дали флъша е "по-голямото" или стрейта, + това шъвва 24 ББ от бутона с Т4о щото решил да стиилне, ама даже и него може да го шотна след края на месеца на 50 центовите.

Ще пусна както казах сега набързо няколко снимчици, евентуално когато се съберем всички може да пусна още няколко, а и както казах ще ъпдейтваме поне на месеца веднъж с резултатите на всички. Ако някой от тях има желание по-често да ъпдейтва ще почне да си пуска ъпдейтите в тази тема.

Успех.

П.С. Специално си купиха изцепен анцунг (не адидас за жалост) за снимките.
      П.П.С. Две от снимките (входа в офиса и диспенсър-а) са обърнати малко, след качването видях (сорииии).

Ако имате някакви въпроси за начинанието или отделно към някой от участниците, не се колебайте.

Също така забравих да добавя, че скоро може да очаквате и нещо подобно (коучин + стейкинг) и за онлайн (трябва да се доуточнят детайлите), но всичко с времето си :)
  • 72 отговора
    • sayoyeah
      sayoyeah
      Бронз
      Всичко изглежда много добре пожелавам успех на всички участници сигурен съм че до месец ще са машинки :)

Вижда се доста грайнд и 1 човек който си преглежда ФБ :Д :nh да се стяга хахаха

ъпдейтвайте честичко

Поздрави, Марто
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      хахах митака гриндва 5/10 пиченца в Фейсбук това му е главния лимит.
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Много яко изглежда всичко, успех!! :sdrink
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Само така маняци :) , мачкайте.

П.С. Ванката ши ма скъса, хем не му стига монитора да нареди масите ми и по телефона говори, че и в обектива гледа хахаха :nh
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Браво , браво , радвам се ,че ме изчака да замина, че да ти кажа, хич не съм фотогеничен :D
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Първоначално публикувано от jaarJaar
      Браво , браво , радвам се ,че ме изчака да замина, че да ти кажа, хич не съм фотогеничен :D
      Аз да чакам да са върнеш и ща щракна пак ко си мислиш без да разбереш даже, докато играеш :D
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Офиса и атмосферта вътре изглеждат отлично :)
      Браво и успех. :)
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Ехее офиса е много як,
      ако приемате гости един път в седмицата съм в Бургас.
      А за онлайн коучинг+ стейкинг не е ли много по рисковано. Така с апартамента варианта ми се струва най-удачен.

Поздрави

Ралев
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Браво, радвам се, че сте се 'уредили' така добре :) Да не забравите да сложите една кафе машина и един хладилник, може и диванче :D

Успех на всички :nh

Елена
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Браво за начинанието и всичко изглежда супер, само да попитам тилтват ли се или има някоя боксова круша, която не си показал :nh?
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Благодаря на всички за хубавите думи.

За онлайн коучинг-а + стейкинг-а ще има средно строги изисквания при апликацията. В смисъл човек поне година да се е занимавал с покер, да има стар ник или в форума или да познава някой наш общ приятел лично и тем подобни. Немога да бъда сигурен, че няма да се опарим някъде така или иначе ама мисля че пак ще си заслужава дори и да има една черна овчица в стадо от дойни кравички (това погледнато от инвеститорската гледна точка) :D , а от индивидуална гледна точка за играчите само +ове виждам :)

Мислихме го хладилник-а и ходихме да питаме за втора употреба даже, ама в крайна сметка всичките сме баро и си поръчваме храната с доставка и засега сме го "замразили" този хладилник. За кафе машина също я мислихме, но точно отпред сградата (а ние сме и на първи етаж) има кафене на 5 метра и пием често там. За в квартирата затова взехме по-модерен диспенсър за да пуска и топла водичка + 3в1 и става.

С тилта проблема е никъв защото gbachiyski е казал че ако чуе някакъв шум и го разконцентрираме ще ни играе колена и лакти, затoва всички мълчим. Само той като тилтва и вика няма кои да му каже нищо и се чуват някви такива работи :D

Поздрави, ЛОКОТО
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      Браво,страхотен проект,аз съм си мислил за подобно нещо,но за съжаление нямам толкова опит в покера.Човека на снимката с оранжевата чаша съм го засичал някъде,но не мога да се сетя в момента-или в Пловдив по покер масите или в Платинум Сл.бряг.
    • pesho55555
      pesho55555
      Бронз
      Яката работа е станала браво =)

Само пепелници не видях никъде, на пушачите незнам кво им е, аз както пуша по една кутия на сесия :megusta
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Първоначално публикувано от tnotmotnotgwcrf
      Първоначално публикувано от jaarJaar
      Аз да чакам да са върнеш и ща щракна пак ко си мислиш без да разбереш даже, докато играеш :D
      Абе, по-добре не , че хората ще почнат да дават минуси :D Иначе само името не ме кефи в тая тема.Bs AWp Masters сякаш звучи по-добре :D
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Браво за инциативата и успех на участниците!
      Аз си мисля за нещо подобно в София, може би към средата на годината.
    • betdraw
      betdraw
      Бронз
      Евала, много яко е станало :heart: . Най-важното според мен е, че в такава обстановка се вдига стимула за игра/подобряване и сте по-продуктивни в покер отношение, отколкото ако си цъкате alone.

Какви снг играят повечето от момчетата ? Също tnotmo 6макс ли цъкаш все още ? Ху хиперите тотално ли си ги зарязал :?
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Бургас Poker POWER and MUAY THAI forever. :facepalm: :D :facepalm:
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      gbachiyski не бъди лош с хората :D . И им дай урок как всеки ден се прави ФТ на хот турнир :D
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Първоначално публикувано от tnotmotnotgwcrf
      С тилта проблема е никъв защото gbachiyski е казал че ако чуе някакъв шум и го разконцентрираме ще ни играе колена и лакти, затoва всички мълчим. Само той като тилтва и вика няма кои да му каже нищо и се чуват някви такива работи :D
      :nh, боя изгражда характера :nh