Покани приятел и Moneybookers verify

• peacebgr
      peacebgr
      Бронз
      Така,проблема ми е,че след няколко часа/дена и последния ми поканен приятел ще напрви точките за 50$ бонус,но сега възникват проблемите 1 по 1.
      Moneybookers не ми дават да си verify-na картата,адски глупава им е политиката,имам акаунт от преди 3-4 години там и ходих до банката днес,идвам си вкъщи и гледам имам пари в сметката вече.Цъкам verify и ми дава "transaction failed" .Тоест щом не може да ми се верифицира картата как ще ми изплатите парите,те ще отидат в сметката и оттам какво правя?
      Ще започна да псувам наред банки и малоумни сайтове като букерса,подобни проблеми съм имал с paypal преди.
      Дайте ми ясен отговор,а не ми давайте догатки защото ми е писнало да се занимавам с банки и глупости ,като,че ли нарочно се правят нещата така да затрудняват потребителите.
  • 5 отговора
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Ще започна да псувам наред банки и малоумни сайтове като букерса,подобни проблеми съм имал с paypal преди.

Хм, да не би да е в теб проблема?... То бива калпави банки, паипал и МБ ;)

Спокойно прегледай процедурите! Тая карта без да напишеш точната сума, няма да стане! Описано е във форума как става.
      Ако с тая не става си добави друга карта!
      Защо пък баш по картата ги искаш?
      1.Прати ги на приятел, дето се справя с банки, пайпали и МБ-и и той да ти ги изплати!
      2. Прати ги по банковата си сметка, пак ще ти струва толкова и за същото време ще пристигнат!

Дайте ми ясен отговор,а не ми давайте догатки защото ми е писнало да се занимавам с банки и глупости ,като,че ли нарочно се правят нещата така да затрудняват потребителите.

И следващия път сложи едно "моля" отпред, да не ме е яд, че съм ти отговарял...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей peacebgr,

За съжаление няма как ние да ти дадем ясен отговор, тъй като става въпрос за сметката ти в Moneybookers, а не в PokerStrategy.com. Ние не можем да знаем какво се случва с тази сметка и защо не можеш да верифицираш картата си, тъй като това е конфиденциална информация, с която разполага само Moneybookers и която може да предостави само на теб. В тази връзка те моля да пишеш на техния отдел за обслужване на клиенти.

Не забравяй, че винаги можеш да изтеглиш парите и към сметка във Full Tilt Poker, ако не се получи с Moneybookers.

Поздрави,
      Надя
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Освен картата, можеш да си верифицираш и банковата сметка. Защо не пробваш с нея?

Станислав
    • peacebgr
      peacebgr
      Бронз
      Оправих се с картата,съжалявам за по-грубия тон,просто бях изпушил.В онлайн банкирането ми дава да разполагам с парите,но в MB не,на следващия ден стана без проблем,след 3 дена си я верифицирах.
      Сега въпроса ми е защо толкова се бавят точките напревени от последните ми 2-ма приятеля? Мина повече от седмица и няколко дена и още не са се пресметнали в сайта,а са минали и двамата 100-те точки.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей peacebgr,

Само колегите от отдела за обслужване имат детайлна информация за твоята сметка и сметките на препоръчаните от теб приятели, така че те съветвам да зададеш въпроса си на тях. Кликни на ПОМОЩ.

Поздрави,

Станислав