Hyper Hu 15$

• Switchn
      Switchn
      Сребро
      PokerStars No-Limit Hold'em, 15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

saw flop | saw showdown

Hero (SB) (t410)
      BB (t590)

Hero's M: 13.67

Preflop: Hero is SB with A, J
      Hero raises to t97, BB calls t77

Flop: (t194) 8, 5, 7 (2 players)
      BB checks, Hero bets t20, BB calls t20

Turn: (t234) 10 (2 players)
      BB bets t120, Hero raises to t280, BB calls t160

River: (t794) 10 (2 players)
      BB checks, Hero bets t13 (All-In), BB calls t13

Total pot: t820
      Main pot: t820 between Hero and BB, won by Hero

Results below:

Hero had A, J (one pair, tens).
      BB had 6, A (one pair, tens).
      Outcome: Hero won t820
  • 4 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей Switchn ,

Префлоп:

Дори срещу слаб играч не бих натоварил чак толкова много. Рейз до около 60-80 чипа макс е достатъчен. Лошия трябва да е тотален дебил, че да рейзнем 100 чипа.

Флоп:

Няма смисъл от продължаващ залог на този борд с много дроуве. Най-добре е да чекнем отзад.

Търн:

Така изиграно, бих фолднал тук. Не виждам фолд екуити след като опонента ни вкарва по-голямата част от стака си. Имаме само гътер и две оувърки и не виждам смисъл да ги пушваме.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      малкия с-бет от моя страна беше информиращ,защото ако пича беше хитнал можеше да ме рейзне,но той само колна именно заради това реших агресията да е на търн бтв ,човека го сложих на Ах даже мислех че има AJ-AQ с тоя рейз 6 бб играеше на една маса и мисля че го прецених правилно въпреки,че не обичам постфлоп играта на хипер Ху понякога може би е нужна
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей ,

Ще те помоля за в бъдеще, когато имаш каквито и да е въпроси по ръцете, и съответно ги задаваш, да ползваш бутона

тъй като мога да изпусна въпроса и да не го видя или да го видя прекалено късно.

Играча може да те колва с много слаби готови ръце на флопа. Като на търна тези, които те бият и ще играе така са 59, 79, 89, Т8, Т7 и Т5. Т5 и 59 са малко вериоятни, но риба може да има всичко. Може да е решил да слоплейнне някаква силна ръка от флопа и вече да пощурява на търна и тн. Няма как да си правиш такива изводи само заради това, че е колнал флопа и да се вкарваш на търна на този борд.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      Съгласен съм,че риба може да има всичко ,именно заради това имам няколко типа игра на хиперите според опонента,ако играе само на една маса играя стандартно защото явно има време да мисли дори да е средно силна риба или уморен регуляр.

този рейз 97чипа префлоп и неговия кол ми показа че човека има полуготова ръка средносилна суитната за което бях прав но и недостатъчна за пуш в тази фаза на ху-то виж ако ме беше пушнал може би бях фолд и при негов последващ рейз префлоп бих му върнал пуша ,anyway на търна ме заблуди ,малко за стрейт ,но пък нали при 4-4,5 бб префлоп се очаква дроус да не се завършват в болшинството случаи освен ако не е нътс не се наши веднага а бетна с 6бб обикновено този рейз го виждам при хора с Ах ужасно често и то на всички формати които играя и така.Може да е грешно изиграна ръката,но аз си казвам,защо го направих )

няма проблем за забавянето ,не съм обърнал внимание,че не е отговорено веднага.Благодаря/