Aj Push??

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите имам един въпрос за отиграването на една ръка?И така турнирът е The Hot 0.55 turbo във късната фаза съм вече останали сме 39 играча.Блиндовете са 20к-40к аз съм със стак 140к около 36 позиция.Дава ми A :diamond: J :club: На UTG и се пушвам.

Тука мисля че няма две мнения че пуша е добър но все пак ще бъда благодарен да чуя и съвети и по добри варианти за отигграването на тази ръка.Както и да е плащат ми двама играчи от късна позиция единия със Q:heart: Q :diamond: другия със А :spade: К :club: ..Тоя със дамите връзва Runner Runner flush:)

При тия турбо формати във късната фаза се гърмят като ненормални :D Няколко врътки по назад платих олл ин на двама играчи със К :club: 2 :heart: и направих два чифта просто няма как блинда е много голям и не прощава!
  • 3 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Преместих темата ти в правилният раздел.

Според мен пуша е добър, като с толкова малък стак няма как да чакаш повече.

Поздрави,
      achko
    • swyfti
      swyfti
      Бронз
      Първоначално публикувано от adrianbg
      ...
      Тука мисля че няма две мнения че пуша е добър ...
      Тук сам си си отговорил. Имаш стак от 3,5 ББ и пуша си е задължителен с AJ.
      Гадно е че си се надянал на толкова силни ръце, но това е неизбежно и ще ти се случва често.
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Благодаря за отговора!Все по често влизам надълбоко във тоя турнирен формат!!И са ми много ценни отговорите за отиграването на определени ръце във определени ситуации! :nh