Начало на покеркариера

• Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравейте!

Тъй като отказах да изпратя изискваните документи за нач. капитал от 50$ (искам дебело да подчертая, че хората от отдел "Обслужване на клиенти" са страшно любезни и въобще отговориха максимално изчерпателно на всичките ми въпроси), в мен се зароди идеята да инвестирам собствени средства. Едва ли ще мога да отделя 50$, но си мислех за нещо в размер на 20-25$. Може с подобна сума да се започне нещо сериозно, или ще е само губене да време, което не е маловажно, и нерви? Изчел и изгледал съм всичко от "Бронз" благодарение на акаунта на 1 приятел, та си мисля, че на ниските нива бих играл с успех. И още нещо - може ли да депозирам средства директно от дебитна карта или трябва да минавам през Мънибукърс и разплащателна сметка сътветно? Ще ми се да избегна регистрация в Буки-то, щото много досадно ми се вижда...

Благодаря за вниманието и успех на всички!
  • 27 отговора
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Първо успех с начинанието. Според мен 20-25$ са добър начален капитал, който ти пожелавам да умножиш многократно.

Колкото до Moneybookers - по-добре е от карта, ако си решил да играеш и занапред. Картата трябва да се подмени 2 години след издаване, докато акаунта си го имаш и след това. Има предвид, че за да си изтеглиш парите, почти сигурно е, че ще трябва да се легитимираш, освен това не е и изключено да ти поискат това и от Moneybookers...
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Първо - за личните данни не виждам какъв ти е проблема. Те в pokerstrategy се пазят хубаво, пък и ти така или иначе ще трябва да ги дадеш на покер сайта, който си избрал. Все тая, ти си решаваш :) Относно капитала - достатъчен е, стига да спазваш банкрол мениджмънт, играй на най-ниските възможни лимити, докато имаш банка за следващите :Р За депозирането и тегленето с дебитна карта доколкото знам зависи от самата зала - някъде може да става супер лесно, на други места може да ти искат да сканираш разни документи. Все пак ако мислиш да се захващаш с покер занапред ще ти трябва moneybookers, така че просто може да отделиш време да си направиш =)
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей Kostadin86,

Използването на различните методи за депозит/теглене е въпрос на лично предпочитание - зависи кое е най-удобно за теб. Всеки метод има своите предимства и недостатъци - например, MB са моментални, но пък имат комисиони, когато от MB сметка телгиш към банкова сметка (с дебитна карта към сметката например). Мнения и информация, която можеш да получиш от инструкциите на MB да речем, ще са ти полезни да прецениш кое е най-подходящо за теб.

Поздрави,
      yolov

П.П. Всъщност за една и съща зала можеш да използваш едновременно повече от един метод за депозит/теглене.
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Мерси на всички за отговорите и най-вече за съветите:

@ petrakow:

за личните данни не виждам какъв ти е проблема. Те в pokerstrategy се пазят хубаво, пък и ти така или иначе ще трябва да ги дадеш на покер сайта, който си избрал. Все тая, ти си решаваш

Аз проблеми нямам, но просто да кажем, че съм си патил от нещо подобно, та затова... Иначе бях забравил, че евентуално ще трябва да правя снимки и за залата. Ще видя какво ще измисля. За сумата ми е по-интересно - да влагам сега към 20-на или да изчакам и да бутна повече?

Иначе още веднъж благодаря и успех по масите!
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      За личните данни , не забравяй, че можеш спокойно да си закриеш номера,подписа,егн .
      За стартовия капитал 20$ са само 10 стака на НЛ2 ,но с малко дисциплина би трябвало да успееш ,но веднъж дръпнал нагоре никога не забравяй да спазваш стриктен банкрол мениджмънт.
      И последно но не и по важност! Направи си нов мейл само за покер , с него се регистрирай и в мънибукърс и няма да имаш никакви грижи !
      Успех!
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей отново Kostadin86,

Информацията, която ibordd ти е дал, за съжаление не е напълно вярна - когато ни изпращаш документи за проверка на самоличността, от документа за самоличност можеш да закриеш само подписа. ЕГН и номер на документа трябва да се виждат. Това е, що се отнася до нашите изисквания. А в случай, че ibordd е имал предвид изпращане на документи до определена покер зала - най-добре да се свържеш със съответната зала за повече информация по този въпрос.

За всеки случай исках да направя това уточнение.

Поздрави,
      yolov
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Прати книжката (шофьорска) и сметка от телефон - по този начин не даваш лични данни (щом това те притеснява.)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Прати книжката (шофьорска) и сметка от телефон - по този начин не даваш лични данни (щом това те притеснява.)
      Ценен съвет ти е дал! Възползвай се! А и не губиш нищо с този бонус! Имай предвид, че повечето от нас са изпращали документи и нямат проблем.
      То кой ли ти няма вече информацията на днешно време. Уж конфиденциална пък дори от мобилните оператори ти снимат личната карта... А ходи се скрий! :D
      Но избора си е твой, каквото и да решиш ти желая успех по масите!
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Мерси на всички!

Сега, ако ви кажа, че нямам книжка, а телефонът ми е с предплатени услуги, сигурно няма да повярвате и ще си помислите, че само ви губя времето. Но за жалост това си е истината...

Както и да е, ще пратя едно запитване до отдела, да видим какво ще кажат.

Поздрави!
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Привет Kostadin86,

Благодарим ти за съобщението.

Сметката може да се използва за потвърждаване на твоя адрес.

Имай предвид, че се нуждаем от сканиран документ за самоличност - лична карта, шофьорска книжка или паспорт, както и от твоя снимка как държиш този документ.

Благодарим за разбирането и съдействието.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Иван

Е, значи няма да мога да мина само със сметки и т.н.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Е, значи няма да мога да мина само със сметки и т.н.

Da, nqma da moje!
      I ne samo tuk , a i v vsqka onlain zala!
      Ako mislish da igraesh poker v NETA, shte trqbva da sviknesh s taq !
      Nikoi, nqma da ti pozvoli teglene bez da si udostoveril , che si TI!

Sorry za Latinicata!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

@ Kostadin86: Напротив, съвсем нормално е да нямаш книжка и да имаш телефон с предплатена карта.

Всички граждани на РБългария са задължени обаче да разполагат с лична карта (с актуалния адрес), след като навършат 14 години, така че предполагам, че и ти имаш такава, която можеш да ни изпратиш.

@ jikev: Моля те да не използваш латиница следващия път :)

Поздрави,
      Надя
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Pri teglene ne e li nai dobre chrez Moneybookers ? Vsmisal depoziram si ot kartata v moneybokers i posle v full tilt , sled koeto pe4elq i prehvurlqm v moneybookers i sled tova v debitnata mi karta?Po sigurno li e che nqma da mi iskat razni dokumenti da snimam i da prashtam,kakto kogato depoziram/teglq chrez debitnata karta?

sorry za latinicata
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Da, nqma da moje! I ne samo tuk , a i v vsqka onlain zala! Ako mislish da igraesh poker v NETA, shte trqbva da sviknesh s taq ! Nikoi, nqma da ti pozvoli teglene bez da si udostoveril , che si TI! Sorry za Latinicata!

Аз лично съм теглил пари от поне 5 зали и в нито една не са ми искали да си удостоверявам самоличността!!Незнам какви ги говорите,но потвърждението на самоличност и адрес се изисква само ако има някакъв проблем или подозрение за повече от един акаунт!!!

Поздрави,Сашо
    • ivslev
      ivslev
      Бронз
      Аз също съм теглил от няколко зали и не са ми искали никакъв документ. Също така за началния капитал от 50usd пак не ми поискаха документ. :)
    • shifttronic
      shifttronic
      Бронз
      Относно депозита - ако депозираш с Visa, просто си въвеждаш данните внимателно и проблеми няма да имаш, нито при депозита, нито при теглене. Удостоверяване на самоличността биха ти поискали, ако депозита е направен от карта с друг притежател, различен от притежателя на акаунта в съответната зала.
      Аз също използвам дебитна карта и проблеми не съм имал, всичко е бързо и лесно.
      Моят съвет е да изчакаш и да си отделиш 50$+. Вярно е, че и с 20-25-30$ пак можеш да започнеш, но защо да не изчакаш и да си играеш после спокойно, отколкото да започнеш с по-малко и да рискуваш да ги загубиш.
      Дори и на микро лимитите вариацията си важи с пълна сила, така че колкото и слаби да са опонентите възможността от един "даунсуинг" с тази банка до 10-15$ е напълно възможен, което според мен ще ти повлияе доста негативно и отиваш в зоната на "scared money".
      Btw казвам го от личен опит, защото преди съм депозирал няколко пъти по 10$-20$, колкото и добре да тръгнеш и да изглежда всичко супер отначало, после набързо смъкваш 1/2 от мини-банката и повечето пъти изхода е банкрут. Така че - събери си около 50$, стриктен БРМ и ABC poker и си готов.
      gl :)
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Ако има някой,който да играе Rush poker моля да сподели как върви в този вид игра?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от numenuor
      Ако има някой,който да играе Rush poker моля да сподели как върви в този вид игра?
      Какво точно те интересува относно Rush?
    • citoject
      citoject
      Бронз
      Личните ти данни ги има в толкова институции и толкова хора имат достъп до тях,че Покерстратеджи ти е последния проблем :)
    • 1
    • 2