Въпрос за безплатните пари

• melenkata
      melenkata
      Бронз
      Здравейте,първо се извинявам ако не е тук мястото за темата ми,та въпроса ми е следния:преди време се възползвах от офертата за безплатните пари,а в момента сестра ми,която няма регистрация във вашия сайт,иска също да се възползва,но споделяме общ компютър,дали е проблем?
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей melenkata,

По принцип не е проблем сестра ти да се регистрира в нашият сайт и да се възползва от предложението ни за безплатни покер пари. Имай предвид обаче, че е възможно да и бъде поискано да премине през проверка на самоличността от нашият отдел за сигурност, а също така и от отдела за сигурност на покер залата.

Поздрави,
      achko
    • melenkata
      melenkata
      Бронз
      Благодаря за отговора,помислих,че може да е проблем от един и същ компютър да се прави повече от една регистрация,както повечето покер сайтове правят оферти за бонуси,но важат за едно домакинство(компютър).
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

От наша страна няма пречка, но не мога да гарантирам, че всичко ще бъде наред от страна на покер залата.

Поздрави,
      achko
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      За коя зала става въпрос? PokerStars са по-широко скроени за игра от един компютър и разрешават да се играе.Ако е за PKR там е малко вероятно да се разминеш без проблеми.В самите правила на залата пише че е разрешено САМО ПО ЕДИН акаунт на домакинство ;)