50 euro IPoker

• bobybg
      bobybg
      Бронз
      Здравейте, ситуацията е следната.

50 евро фризаут бет365, 4000 начален стак, ниво 15/30.

От СБ с JJ рейзвам 60 и ББ ми влиза олин за 3600 чипа. От десетина изиграни ръце от началото на турнира лошият участва в почти всички.
      Кол или фолд?
  • 4 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Това е много ранен етап и трябва да фолднем JJ и AK.Продължавам лично аз с QQ+ , и то заради тази информация:
      От десетина изиграни ръце от началото на турнира лошият участва в почти всички.

Иначе даже с КК+ .....
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравейте,

Блайнд срещу блайнд на такъв абсурден пуш не бих фолднал JJ. Дори и толкова рано в турнира, дори и за такъв голям стак. Просто не очаквам играча да има по-силна ръка от нашата почти никога, а и с информацията, че играе доста ръце, можем да очаквам, че е способен да направи някоя върховна простотия.
    • bobybg
      bobybg
      Бронз
      Благодаря за отговорите. В крайна сметка имаше KQo и ме стакна. Въпреки това, ако същият играч ми го направи отново мисля че съм доста напред от рейнджа му и пак бих му платил.
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Боби,

Префлоп:
      Аз лично бих рейзнал до 90, а защо не и 120 с/у този тип играч. 90 ми е стандартното тук.

Без инфо бих фолднал, защото наистина е много рано, но с тази информация клоня към кол. И ренджа ми би бил JJ+/AK(като дори тази ръка е по-добра за фолд, отколкото JJ).

Поздрави,
      Бах