Здравейте

• enzo6996
      enzo6996
      Бронз
      Здравейте,нов съм във форума както и в интернет покера.Играл съм предимно Лайв Кеш игри в София,но искам да започна да играя в покерстарс с реални пари.Бихте ми дали някакъв работещ линк да истегля програмата.Благодаря
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

В момента PokerStars не приемат нови регистрации от територията на България, като това се очаква да се промени съвсем скоро, но нямаме информация за конкретен срок. Ако желаеш може да си избереш друга покер зала.

Ако имаш вече съществуваща регистрация свържи се с отдела за обслужване на клиенти на PokerStars, като те ще ти съдействат да изтеглиш клиента за игра с истински пари. Можеш да им пишеш на български език на следния имейл:

support@pokerstars.com

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      achko
    • volian
      volian
      Бронз
      Здравейте,
      имам регистрация във Full tilt и искам да се прехвърля в Pokerstars. В Pokerstars имам също регистрация, но никога не съм депозирал и не помня какво е името и паролата ми. Как мога да си прехвърля средствата в такъв случай? И ще мога ли да играя и тегля нормално от Pokerstars?
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, volian,

Съжалявам, но не разбрах - как ще играеш, ако не помниш нито паролата, нито потребителското си име :)

Най-добре ще е да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на PokerStars, за да ти съдействат. Мисля, че няма да имаш проблем да свържеш двата акаунта и да играеш след това :)

Поздрави

Елена
    • volian
      volian
      Бронз
      Разбрах си потребителското име и паролата.
      Нещо не ми излиза графата за някакъв си код,който трябва да въведа.
      Без него не става прехвърлянето. Кодът се нарича Pairing и според фул тилт трябвало да се намира в графата Account на софтуера на Старс-а. Само че там няма такъв код.
      Бих си изтеглил всички пари, за да ги прехвърля в Старс-а, но не ми позволява да тегля от Фул тилт. Знаете ли дали проблемът е моя компютър или като цяло играчи от България не могат да теглят от Фул тилт?