Бонус ? Другия път... .

• vladopanagonov
      vladopanagonov
      Бронз
      Така , влизам в сайта и виждам теста за 50 долара. Перфектно,някои друг капитал отгоре. 2-3 часа четох всичките туториали,инструкций и т.н. Направих теста . После виждам публикация , че трябвало някакъв специален код , който да съм бил вавел когато съм се регистрирал в Фул Тилт. Защо това не беше казано по рано,примерно преди да почна да чета глупостите от сорта (ако някои преди теб рейзне , а ти си с АК фолдвай,та коя ръка е по добра от АК освен АА ? Пък и винаги някой с 77 може да рейзне и ТТ да му ре-рейзне) както и да е , прекарах ги . Сега обаче не съм вавел кода в Фул Тилт когато се регвах,следователно трябва да си правя нов акаунд.Добре обаче това не е позволено , пък и трябва да правя нов и-мейл. Добре ще ги направя,обаче после екипък ви , ще ми иска допълнителни данни (като копие от лична карта) . Защо , как ще го копирам и после изпратя като нямам принтер-трябва да ходя да давам пари и да си тровя нервите по зали и други глупости. Тук ще питам, а кръвна проба и урина не искате ли да тествате ,че това съм аз??? А пък и на всичкото отгоре данните са прекалено лични. Въпрос-Защо просто не ги пратите като сверите имената ,които съм вкарал , с тези от акаунта ми . Защо никъде не пише за кода ,когато започвах теста.Защо 95% от всички теми,когато напиша ,,Куиз'' във форума са оплакване от системата.Няма ли просто да е по лесно ако вкарам собствени пари в акаунта. Защо са всички тези простотий. Ха, за да печелите повече хора от офертата,която е пълен НОМЕР.ЕТО ЗАТОВА !!!

Поздрави,няма !
  • 3 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Хаха!

Правилата на играта са прости, приятелю - има условия и получаваш капитала. Аз лично не виждам какъв ти е проблема с кода - за него е описано подробно в страницата за изтегляне на покер платформата.
      Щом не ти допада да пращаш лични данни депозирай си в някоя зала, но и там ще ти поискат проверка на самоличността.

ПП: Аз лично мога да се сетя за 13 ръце по-добри от АК.
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Въпрос на лично мнение.Аз си изпратих документите получих си бонуса и сега съм повече от доволен защото имам достъп до тренировки статий видео и всичко което е необходимо за да се учи един покер играч.

ПП: Бонуса е една малка и не най-основната част която получаваш тук.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vladopanagonov,

Не само аз, но и другите потребители можем да те уверим, че бонусът не е номер, както си споменал в публикацията си.

Да, ние имаме изисквания, но те в никакъв случай не се различават от изискванията на покер залите, само че там изпращаш документи, но не получаваш началния си капитал безплатно, а трябва да вложиш лични средтсва. Ние много бихме искали да можем да се доверим сляпо на всички играчи, които се регистрират при нас, но за съжаление заради горчив опит в миналото (повторни регистрации, регистрирани роднини, без те да знаят и т.н.), няма как да избегнем мерките за сигурност.

Колкото до бонус кода - няма как да пише предварително (имам предвид преди теста) кой бонус код е необходим за Full Tilt Poker, тъй като покер зала се избира едва след успешно преминаване на теста.

Не е необходимо да принтираш документите си - можеш просто да ги снимаш с дигитална камера, с камерата на телефон или с уебкамера (стига да са достатъчно четливи) и така да ни ги изпратиш.

Поздрави,
      Надя