К6о трипс срещу 3барела в лимпнат пот.

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $150(BB) Replayer
      SB ($9,025)
      Hero ($4,900)
      UTG ($9,060)
      UTG+1 ($24,116)
      UTG+2 ($8,182)
      MP1 ($10,803)
      CO ($11,608)
      BTN ($6,255)

Dealt to Hero K:spade: 6:diamond:

fold, fold, UTG+2 calls $150, fold, fold, fold, SB calls $75, Hero checks

FLOP ($610) T:heart: 8:diamond: K:heart:

SB bets $150, Hero calls $150, UTG+2 calls $150

TURN ($1,060) T:heart: 8:diamond: K:heart: K:diamond:

SB bets $1,050, Hero calls $1,050, UTG+2 folds

RIVER ($3,160) T:heart: 8:diamond: K:heart: K:diamond: 5:club:

SB bets $2,100, Hero calls $2,100

Здравей Бах,

До този момент нямах кой знае каква информация за играча. Сега ХЕМ-а ми го дава 20/15 с 18% 3бет 25/50/15 агресия по улиците.

На търна какво правим? По време на игра почти фолднах, ама предвид, че блоквам Кх ръцете и има супер много дроус не знам дали ще е правилно.

На ривъра мисля, че след като колвам търна, трябва да колна.
  • 2 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      нямаш фолд нито на търна нито на ривъра
      мисля че на търна може да резнеш нежно за извличане на допълнителна стойност от хилядите дроус
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравейте,

Префлоп:
      ОК

Флоп:
      Аз си мисля, че след този малък залог бих предпочел да рейзнем за стойност, а пък ако получим 3бет ще можем лесно да предадем.
      Рейз до 450-500 ще свърши добра работа да разбереш кой къде се намира в ръката. Не очаквам някой да прави големи блъфове на този борд...

Търн:
      Не мисля, че рейз е добър, защото не мисля, че лошия залага дроуве по този начин. Много вероятно е и лошия да държи Кх. Все пак вече се чувства доста силен и има доста дроуве, които вие може да имате. От друга страна след този малък залог на флопа не го слагам на 2 чифта/сет, защото щеше да заложи повече. А и на търна с тези ръце нямаше да залага като луд...
      Може и да има Тх, което му се вижда сила, затова май не може да фолднем...

Ривър:
      Тъпото е, че Кх играе по точно този начин, а ние не бием нищо от ренджа му за стойност. Очевидно е, че този тип играч може и да има ръце, които не очакваме, но колко често ще се случи това е загадка. Мисля, че ситуацията е близка, както и на търна. Все пак лошия може би залага повече с КQ/KJ и остават само К5/К7/К9, които ни бият, така че сякаш се налага да платим.

Поздрави,
      Бах