JQo 1$ 6max

• TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (5 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (BB) (t1,230)
      UTG (t1,050)
      MP (t2,130)
      Button (t1,350)
      SB (t1,740)

Hero's M: 16.40

Preflop: Hero is BB with Q:spade: , J:diamond:
      2 folds, Button calls t50, SB raises t100, Hero fold, Button calls t75

Flop: (t300) 8:heart: , A:diamond: , K:heart: (2 players)
      SB checks, Button checks

Turn: (t300) 6:club: (2 players)
      SB bets t187, 1 fold

Total pot: t300

Здравейте!

Питането ми е следното:
      Бихте ли колнали тук?

Ръката не е слаба, но не е и много силна за да играя срещу 3-ма и да колвам рейз.

Имам и питане специално към parodiq.

Имам няколко питание по видеата: $3-$5 СНГ: Да победим лимитите (2) 29.03.13 http://bg.pokerstrategy.com/video/28633/ ; СНГ: $7 Да победим лимитите (3) 12.04.13 http://bg.pokerstrategy.com/video/28788/

1. Видеата са супер. Поздравления за положения труд.
      2. Въпросът ми е за oR-вете, които правиш. Отваряш с доста широк диапазон, но с 2,5ББ. В доста от ръцете, които съм побликувал във форума ме съветваш да правя oR до 3ББ-4ББ. Опитвам се да намеря оптималният вариант за игра срещу различните опоненти.
      Можеш ли с две три изречения да разясниш предимствата и недостатъците на двата вида отигравания(по-широк диапазон с по малки като стойност oR-ве и по тесен диапазон, но с по-големи като стойност oR-ве). За себеси имам вече някакво изградено мнение, но бих искал да чуя и гледната точка на професионалист.

Извинявам се ако питането не е към тази част на форума, но не видях връзки на видеата към форума.

Поздрави!
  • 2 отговора
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Ами мисля че фолд е добре с идеята да избегнем по-сложни ситуации постфло, тъй като сме по средата - имаме един играч преди нас и един след нас.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Ами мисля че фолд е добре с идеята да избегнем по-сложни ситуации постфло, тъй като сме по средата - имаме един играч преди нас и един след нас.

От гледна точка на това фолд е ОК. Все пак заради оддс можем и да колнем и да видим флопа, но фолд е ОК.

TedyTo радвам се че видеата ти харесват :fuckyeah :f_love: !

На тези лимити отваряме много със силните си ръце и малко със слабите. Играчите са слаби и няма да обръщат голямо значение на големината на рейзовете. Затова няма нужда да балансираме, а е най-добре да отваряме спрямо силата на ръката си. На горе по-лимитите, както и на тези, но срещу мислещи играчи можем малко да балансираме.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: