Не отчита Стратеджи Поинтс

• Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Здравейте, имам проблем с отчитането на стратеджи точките. Играя в Еверест. Прочетох че има известни забавяния, но това продължава 4 работни дни, а в брояча на точки или както там се казва онова зеленото, което отчита най-добрия 28-дневен период, на датите, за които Трябва да имам точки, пише 0. Става въпрос за общо малко над 100 точки, а сега си стоя бронз :( Някакви съвети? Благодаря предварително :)
  • 13 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Mirconey и добре дошъл във форума на PokerStrategy.com!

Често се случва въведеният псевдоним да се различава малко от истинския - например да има главна буква в него, а при нас да е въведен само с малки букви.

Затова ти препоръчвам да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти на тази страница, да им обясниш каква е ситуацията и да им посочиш точния псевдоним, както се показва на покер масите (напр. Nadia вместо nadia), за да могат колегите да проверят дали това е проблемът или е нещо друго.

Поздрави,
      Надя
    • Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Мерси за съвета =) А на отдела на български ли да им пиша?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, поддържаме български език :)

Успех с разрешаването на проблема и дано скоро започнеш да получаваш своите точки!

Поздрави,
      Надя
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Да, и при мен се случи същото - има дни, в които точките не са отбелязани. Първоначално имаше "--", но после стана 0.00.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ако има --, то това означава, че още чакаме информация от покер залата и няма за какво да се притесняваш. Ако обаче на този ден си играл, а не са ти добавени точки - знаеш какво да направиш, по-нагоре съм го описала :)

Поздрави,
      Надя
    • Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Ако се окаже, че това е проблемът - в никнейма, ще ми бъдат ли зачетени и въпросните точки изкарани преди това ?

П.С. Писах на екипа, сега чакам отговор :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      За съжаление не мога да гарантирам, че ще се отчетат всички точки - зависи колко информация ще получим от покер залата.

Поздрави,
      Надя
    • Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Здравейте отново, пиша, за да държа в течение и други подобни потърпевши :) Свързах се с отдела за обслужване на клиенти и им обясних проблема, казах и това за евентуалната разлика в псевдонимите. Потвърдиха че няма разлика в псевдонима в залата и в сайта и че проблема най-вероятно е забавяне в изпращането на информация от залата. Посъветваха ме да изчакам още 48 часа и ако не се ъпдейтнат точките да им пиша отново.
      Ноооооо това се пада неделя, така че най-вероятно следващият епизод от сериала ще е в понеделник :D
      To be continued...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Понякога и това може да е проблем.

Поддържай връзка с отдела за обслужване на клиенти и съм сигурна, че проблемът ще се разреши възможно най-скоро.

Поздрави,
      Надя
    • Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Привет, сега трябва да пратя screen shot от сметката (предполагам там, където ми пишат точките в евереста и парите в сметката) тааа извинявам се за глупавия въпрос, но как да им я пратя като в "Начало-> Обслужване на клиенти" е просто 1 чат прозорче? e-mail?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Имейл адресът е support@pokerstrategy.com - предполагам е добре да пишеш като тема For the BG support, за да го препратят на колегите :)

Поздрави,
      Надя
    • Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Мда, разбрахме се от отдела, даже до конкретен човек го адресирах. Мерси все пак :f_grin: Сега ще падне голямото разследване :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Дръж ни в течение за развоя на събитията, за да можем да помагаме, в случай, че се наложи!

Поздрави,
      Надя