А4с ФД на флопа, обръщане най-нисък чифт на блъф на ривъра?

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $40(BB) Replayer
      SB ($2,945)
      Hero ($2,695)
      UTG ($3,000)
      UTG+1 ($2,626)
      UTG+2 ($3,630)
      MP1 ($2,031)
      MP2 ($2,885)
      CO ($3,000)
      BTN ($3,154)

Dealt to Hero 4:diamond: A:diamond:

fold, fold, UTG+2 raises to $80, fold, fold, CO calls $80, fold, fold, Hero calls $40

FLOP ($260) K:diamond: 9:diamond: 9:club:

Hero checks, UTG+2 checks, CO bets $171, Hero calls $171, UTG+2 calls $171

TURN ($773) K:diamond: 9:diamond: 9:club: 8:heart:

Hero checks, UTG+2 checks, CO checks

RIVER ($773) K:diamond: 9:diamond: 9:club: 8:heart: 4:spade:

Hero bets $465,

Здравей Бах,

Правя си някакви експерименти последно време.

Рано в турнира е това и няма информация за лошите.

Как ти се струва ръката и колко трябва да бетна на ривъра, ако съм решил да блъфирам?

Идеята беше, че агресова, който чек/колва флопа с доста капнат рендж и мисля, че той би трябвало да фолдва ръка като QQ с играч зад него, предвид факта, че и аз съм от ББ и спокойно мога да имам всякакви 9х/силни Кх.

Бутона на флопа бетва в позиция и чеква търна, което показва слабост. Може на флопа просто да е бетнал за да се опита да прибере чиповете след като агресора показва слабост.
  • 3 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Кх едва ли фолдва ,иначе размера е ок .Тря да работи в 1 от горе-долу 2 пъти за да е +ЕВ.
      Иначе един донк на флопа мисля че не е зле ,хем и да индефицираш реинджовете им по добре
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Аз не очаквам някой да фолдне Кх в този спот, но според мен ренджа на оригиналния агресор е капнат, а БТН може да е решил да заложи на флопа в позиция с целия си рендж за да се опита да прибере пота.
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Людма,

Префлоп:
      Добре

Флоп:
      Харесва ми!

Търн:
      ОК

Ривър:
      А колко би заложил тук с 9х?
      Аз в последно време експериментирам с оувърбети и си мисля, че толкова рано никой няма да заподозре, че блъфираме и ще ги накараме да фолднат целия си рендж(вкл. Кх). От време на време можем да получим и някой кол, но като цяло ми харесва, защото ние можем да имаме 9х, а те не! 950 ми изглежда добре!

Поздрави,
      Бах