АКо в 3бетнат пот извън позиция.

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $50(BB) Replayer
      SB ($2,775)
      BB ($3,097)
      UTG ($3,005)
      UTG+1 ($2,900)
      UTG+2 ($3,839)
      Hero ($2,980)
      MP2 ($2,962)
      CO ($2,135)
      BTN ($3,670)

Dealt to Hero A:spade: K:diamond:

fold, fold, UTG+2 calls $50, Hero raises to $199, MP2 raises to $450, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $251

FLOP ($1,025) K:heart: 8:diamond: T:spade:

Hero checks, MP2 bets $565, Hero calls $565

TURN ($2,155) K:heart: 8:diamond: T:spade: Q:spade:

Hero checks, MP2 bets $800, Hero folds

MP2 wins $2,155

Здравей Бах,

?( ?( ?(

За играча май нямах инфо. Префлоп не знам кое е най-добре, но май по-често флатвам в тези ситуации, което рядко завършва с happy ending.

На търна ми стана мега тъпо, защото тая карта би трябвало да е мега плашеща за него, а той все пак бетва. И двамата имаме около пот бет.
  • 2 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Еми две линии има тука ,по агресивна 4бет/стакване пре, която линия аз бих заел срещу непознат и най вече заради това че сме извън позиция.

И втората линия,по пасивната е както си го изиграл.Рядко ще удряш с АК флопа така ,а като удариш няма да взимаш макс стойност в следващите улици.
      На търна като цяло ловиш блъфове и имаш трудно решение /донякъде/ в което сам си се поставил .
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Людма,

Префлоп:
      Какъв е този сайзинг 199? :coolface:
      Направи го ясно до 200 и виж, че няма да получаваш 3бети. :roto2:

Не мисля, че е яко от тези позиции и тези стакове да се стакваме пре! Ако е някакъв донкамент може би е ОК, но като цяло мисля, че се налага да колнем. Истина е, че ще се вкарваме в трудни ситуации, но пък това е част от играта.

Флоп:
      Ч/к е стандартно!

Търн:
      Така изиграно съм за фолд, защото лошия има QQ+ в ренджа си, както може да 3бетвал ръце като:АJ/KQ и подобни.

Поздрави,
      Бах