Малко Помощ

• msrchrR
      msrchrR
      Бронз
      Здравейте,прочетох всичко относно "Покани Приятел" , и един приятел се регистрира.Сега трябва да направи 15 (Strategy Points) , за да ми се преведат 10$ в сметката .?
      Пък един друг приятел ми каза,че трябва всичките 5000 (StrategyPoints) да се направят и тогава ще получа пари.Нещо се обърках.....Помогнете :)
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Най-точната информация може естествено да откриеш на нашия сайт и по-конкретно на тази страница.

Когато твоят приятел направи 15 SP ти печелиш $10, при 100 SP получаваш още $15, когата твоя приятел натрупа 5000 SP ти получаваш още $75.

Минималната сума, която можеш да изискаш да ти бъде изплатена е $50. Тя може да е получена от 5 твои приятели Х $10 .... тоест не задължително да е от един приятел.

Ако имаш още въпроси - питай :-)

Поздрави,

Станислав
    • Nelsy
      Nelsy
      Начален
      И мене това ме бърка малко
    • msrchrR
      msrchrR
      Бронз
      Значи,няма да получа 10$ като направи 15 str points ,а трябва да направи там точки колкото трябва за 50$ , и тогава ще ми приспаднат...или пак нещо не разбрах.. :С
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей msrchrR,

Когато приятелят, когото си поканил, направи 15 точки, ще получиш $10 в сметката ти, но минималната сума, която може да изтеглиш от тази сметка е $50. Не е задължително $50 да са генерирани от само един поканен приятел. Това означава, че натрупването на тези минимални $50 може да е от много точки от 1 приятел или пък от по малко точки от повече приятели.

За повече информация, цъкни тук.

Поздрави,
      yolov
    • msrchrR
      msrchrR
      Бронз
      Благодаря ти много,сега след твойто обяснение схванах.
      Мерси много и лека вечер (дано бием бразилия :) )