Тв

• Ditcho
      Ditcho
      Бронз
      Привет.

От известно време насам се чудя... ще доживеем ли някога, някъде из бг тв ефира да имаме възможността да гледаме покер предаване...?? Гледал съм по Евроспорт (преди, сега не знам има ли такива...), по един канал в мрежата на Близу (много, много отдавна...) и съм си мислел... защо, аджеба, да няма такова на български, по българска телевизия... Да приемем, че причината е била нелегалността на покер залите по нашата територия.. ми вече това не е така... Каква е тогава пречката за подобна направа и излъчване на подобен тип предаване...? Липса на интерес?? Определено - не. Та, покера е един от най-известните хазарти (има много определения, но се спрях на това).. Както се казва едно такова предаване “ще избие рибата“, не мислите ли??

Та, така. Просто си се чудех.. :) Някой ако има обяснение или идеи, нека пише, ще ми е интересна една дискусия по въпроса. :)
  • 8 отговора
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от Ditcho
      Привет.

От известно време насам се чудя... ще доживеем ли някога, някъде из бг тв ефира да имаме възможността да гледаме покер предаване...?? Гледал съм по Евроспорт (преди, сега не знам има ли такива...), по един канал в мрежата на Близу (много, много отдавна...) и съм си мислел... защо, аджеба, да няма такова на български, по българска телевизия... Да приемем, че причината е била нелегалността на покер залите по нашата територия.. ми вече това не е така... Каква е тогава пречката за подобна направа и излъчване на подобен тип предаване...? Липса на интерес?? Определено - не. Та, покера е един от най-известните хазарти (има много определения, но се спрях на това).. Както се казва едно такова предаване “ще избие рибата“, не мислите ли??

Та, така. Просто си се чудех.. :) Някой ако има обяснение или идеи, нека пише, ще ми е интересна една дискусия по въпроса. :)

Не съм голям специалист в шоу бизнеса , но едно такова предаване ще седне над 0,5 милиона. Има ли кой да ги инвестира ?
    • Ditcho
      Ditcho
      Бронз
      Първоначално публикувано от AApostolov

Не съм голям специалист в шоу бизнеса , но едно такова предаване ще седне над 0,5 милиона. Има ли кой да ги инвестира ?

Що пък да няма? Реклама му е майката, ще се намерят такива спонсори гаранция. :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Ditcho,

В предаване за покер рекламират покер зали. Реално ние имаме само две, които са получили лиценз, а все още нито една от тях не приема регистрации от територията на България, така че кой точно ще рекламира? :)

Поздрави,
      achko
    • Ditcho
      Ditcho
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей Ditcho,

В предаване за покер рекламират покер зали. Реално ние имаме само две, които са получили лиценз, а все още нито една от тях не приема регистрации от територията на България, така че кой точно ще рекламира? :)

Поздрави,
      achko
      Здравей.

1-во тези две покер зали, които са взели лиценз все някога ще започнат да приемат регистрации от БГ нали? :)

2-ро: Кой ще рекламира ли? Ми покер страници като вашата. :) Или не бихте имали интерес да привличате още хора като потребители?? Стига. :)

3-то: Ами БГ казината, които предлагат игра на живо също ли няма да имат интерес? :)
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      Само се замисли колко турнира на седмица се провеждат в цяла България ( като не включваш кварталните в кафетата а истински и сам ще си отговориш дали някога ще има...Интересът ще е минимален
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Друг проблем в липсата на популярни личности в БГ покера. Има една шепа играчи, които са познати лица и то само сред хората, които така или иначе играят покер. Дори Данчев е непознат за широката публика, въпреки че когато спечели го даваха по новини и т.н.

Поздрави,
      achko
    • Ditcho
      Ditcho
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей отново,

Друг проблем в липсата на популярни личности в БГ покера. Има една шепа играчи, които са познати лица и то само сред хората, които така или иначе играят покер. Дори Данчев е непознат за широката публика, въпреки че когато спечели го даваха по новини и т.н.

Поздрави,
      achko
      Е, как ще са известни като не им се отделя внимание и не ни ги показват кой знае колко? Покерът в България се развива и е популярен, най-малко вие би трябвало да мислите обратното.. :)
    • Ditcho
      Ditcho
      Бронз
      Първоначално публикувано от lstoyanov00
      Само се замисли колко турнира на седмица се провеждат в цяла България ( като не включваш кварталните в кафетата а истински и сам ще си отговориш дали някога ще има...Интересът ще е минимален
      Ти говориш за лайв-игрите. Ами онлайн? И там ли са малко играчите от България? :) Ако има какво да провокира интерес (говоря за предаване), ще го има. Ако няма, естествено, че само покер играчи ще търсят информация. :)