Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

парола за фрийрол

• hamillion88
      hamillion88
      Бронз
      Здравейте!
      Някой може ли да ми обясни какви са тези пароли за някои от фрийролите в покерстарс.Исках преди малко да се регистрирам за един холдем фрийрол и при регистрацията ми иска някаква парола.
      Освен това има и фрийроли,които са заключени,как става участието в такива турнири.Благодаря ви предварително :-)
  • 12 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей hamillion88 ,

Фриролите обикновенно имат някакво изискване(често елементарно) за да се получи паролата .Някой са напълно свободни за участие,а за някой други има билети които получаваш когато изпълниш дадено условие.

Поздрави,
      Боби.
    • hamillion88
      hamillion88
      Бронз
      Да,за тези с билетите ми е ясно,играла съм няколко такива.Но има някакви с определена парола,не искат билет,това не мога да разбера.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, hamillion88,

Има изисквания, които трябва да покриеш - може да е регистрация някъде, отговаряне на въпроси, изискване да си член на някаква общност и подобни.

Надявам се това да ти изясни картинката ;)

Поздрави

Елена
    • hamillion88
      hamillion88
      Бронз
      Благодаря ,елена.разясни ми се ;-) =)
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от YeeJr
      Здравей, hamillion88,

Има изисквания, които трябва да покриеш - може да е регистрация някъде, отговаряне на въпроси, изискване да си член на някаква общност и подобни.

Надявам се това да ти изясни картинката ;)

Поздрави

Елена
      Е защо цензурирате мненията и лъжете хората, пълни глупости са това, надявам се човекът, който е питал да е видял отговорите. Нищо от написаното от мен и колегата след мен не нарушаваше правилата на форума, бива ли да сте такива комунисти!!! Уж са ви сложили тука да помагате на хората, но явно работата ви е да им пречите всячески да правят неща, които не ви носят никаква изгода. Ужас.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей niksy79,

В случая не става въпрос за никаква изгода, а по-скоро за колегиалност. Когато ние пуснем турнир с парола, очакваме в него да се регистрират наши потребители, които имат право на това, а не целият Интернет.

Съответно не толерираме разкриване на пароли за фрийроли в нашите форуми. В общият случай ако фрийрила е с парола, то достъп до нея имат хората, които имат право да играят.

Има Facebook групи, а и специализирани сайтове, които публикуват всяка парола, която успеят да открият. Това е тяхно решение, но нашата позиция е различна.

Поздрави,
      achko
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Ами проблемът е такъв, че аз пароли не съм разкривал, просто насочих колегата към гугъл, не виждам кои правила нарушава това, така че моля цитирай ми ги? :)

И най-големия проблем е, че имате "традицията", да триете мнения на потребители по свое решение и усмотрение, без дори те да разберат, че мненията им(за които са вложили време, мисъл и евентуално цел), просто са изтрити. Това го няма никъде по форумите - нормално, етично и колегиално е, да се предупреди потребителят, че нещо е нарушил или че мнението му е неудобно, но така без съд и присъда си е леко грубо това. Уж насърчавате добрия тон, а се държите надменно и просташки с потребителите на сайта, ограничавайки правото им на мнение.

Пиша това, защото случилото се не е прецедент, а редовна практика, която според мен трябва да се изкорени и да се отдадат дължимите права и респект на потребителите на сайта. Всеки има право да разбере защо, на какво основание и как му е цензурирано мнението в сайта, не може на всеки модератор на който му скимне да минава с четката и да замазва петната по стената.

И за финал, значи какво се получава - вашите потребители да не знаят за паролите на други сайтове, а всички други сайтове да знаят вашите пароли. А вие продължавайте да не толерирате. Мен така или иначе не ме е*бе, дето е приказката, но има хора, на които подобна информация ще е от полза :)

Е, хайде със здраве, сега може пак да пратите някой с четката да изчисти "петното", но дори и замазано, то продължава да си стои баш на челото ви.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей niksy79,

На първо място - чудесно е че си имал желанието да помогнеш, но понякога такава помощ може да се окаже "лоша услуга" и с премахването на мнението ти, целта ми беше да предпазя други потребители от това, както и теб от това да нарушаваш правила, без да имаш лоша умисъл.

Относно причините в този случай - отново ще те помоля да обърнеш внимание, че защитените с пароли турнири са такива именно с цел точно определена група играчи да имат достъп до тях. Който не е получил паролата - просто не е "поканен" за участие в турнира или не отговаря (не е изпълнил) на условията за участие в него.

Имай предвид, че подобни практики водят до:
      - прекратяване на определени турнири, от което страдат участващите в тях
      - потенциална възможност за "санкции" срещу тези играчи, които не са имали право да участват в турнира, ако някой от имащите право се оплаче или организаторът открие прекалено много нередности и поиска да защити имащите право
      - доста неприятни емоции за тези, които са изпълнили условията за участие, но шанса им намалява значително поради лошата практика паролите да бъдат разпространявани към играчи, които не са ги изпълнили

Личното ми мнение е, че ако други извършват нещо неетично и нарушават правилата, това в никакъв случай не е причина нашата общност да си "измива ръцете" с чуждото подобно поведение и да толерира такова.

Не веднъж сме ставали свидетели на това колко хора са недоволни, когато в уж "частен" турнир, се появят 2 пъти повече "неканени гости". Не можем да толерираме и бъдем среда за развитие на нещо, което ако е обърнато срещу нас ни е неприятно.

Нека и проследим хронологията
      1) Потребител задава въпрос
      2) Получава отговор от модератор, че паролите биват получени при изпълнение на определени условия.
      3) Потребителят отново задава въпрос
      4) Нов отговор от модератор, че трябва да бъдат покрити условията, за да някой получи паролата.
      5) Ти насочваш потребителя как може да заобиколи това и да получи паролата без да е покрил условията.

В случая мнението ти нямаше как да бъде редактирано частично и мисля че самото му "изтриване" е достатъчно ясно за това какви са причините. Също така - то не е "просто изтрито" и когато няма как да бъде редактирано с бележка за редакцията, то бива "преместено" в недостъпен за останалите потребители раздел. Така то е в оригиналният си вид и ако решението на преместилият го не е било правилно - може да бъде върнато в темата.

Когато мнение бива "изтрито" - ако някой прецени че не сме прави - може да поиска случаят да бъде преразгледан.
      Практиката сочи, че в над 95% от случаите потребителят е на ясно какви са причините и че мнението е трябвало да бъде отстранено.

Когато нарушението е сериозно - предупреждаваме потребителя какви са причините за изтритото мнение. В твоя случай - аз го считам за неволно и за това не си бил предупреден какви са причините и както посочих в хронологията по-горе - ясно беше намекнато, че ако някой иска да участва в турнир с парола - трябва да покрие условията за това.

Поздрави,
      Александър
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Написал си цяла страница всякакви други неща, но не и това, което е важното - споменаваш няколко пъти нарушение на правилата, но не може да кажеш, кои точно правила, за което попитах в предния си пост още в началото - цитирай по точки и параграфи да видим кое и как съм нарушил. Всъщност недей, ясно е, че ще извъртиш пак нещата както ти е угодно и сега ми става ясно защо са те направили админ :D

Аз смятам, че не си прав в случая, но същото така мисля, че не си заслужава повече да си губя времето да споря с някой, който и да иска, няма да може да си признае грешката, защото е длъжен със зъби и нокти, дори с цената на цензура и лъжи да брани така наречените "ценности" на сайта, които всички виждаме кои са.

Айде и на теб със здраве, не ми отговаряй на това, а се замисли и отговори на себе си, вземи си лична поука и другия път бъди по-толерантен. :)
    • ManchoAA
      ManchoAA
      Начален
      А какво трябва да се изпълни за да се намери въпросната парола
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, ManchoAA,

Това зависи от този, който е инициатор на фрийрола. както споменах по-горе, може да е членство, отговор на въпрос, изпълнение на някои изисквания.

Надявам се да си активен във форума и да ни се представи тук.

Поздрави

Елена
    • terminato681
      terminato681
      Начален
      :f_ugly: :f_thumbsup: :f_smile: :f_rolleyes: :f_p: :f_o: :f_mad: