покани приятел бонус

• Iliyan88sabev
      Iliyan88sabev
      Бронз
      здравейте интересува ме точките които се получават от покани приятел, и по конкретно според таблицата и пътят на логиката когато някои направи 1 точка този който го кани получава един долар , а когато направи 2 точки ще получи ли втори долар или трябва да направи 25, :) разбирам че въпросът ми изглежда нелогичен на пръв поглед след като има таблица , но все пак е уместен имайки предвид маркетинговата ви стратегия с използването на конкретни линкове при регистрация за получаване на бонуси (все едно несъм се регистрирал през вашия сайт и все едно саита неполучаава каквито и да било облаги от моята регистрация ако съм използвал линка за депозит примерно ) и продуктовото позициониране за поканата за приятел: Безплатни
      те получават $45 и безплатно покер обучение
      Където не е изрично упоменато че,задължително условие за получаване на тези 45 е : регистрация и депозит което така поставено изглежда че само трябва да поканя някой за да ги получи . :D Благодаря предварително за отделеното време ,бъдете велики!!!
  • 3 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, Iliyan88sabev

Парите се получават така като е описано в таблицата, като първата колона показва общия брой StrategyPoint които трябва да достигне поканеният от теб играч а второто е възнаграждението което ще получиш.
      1 StrategyPoint = $1
      общ брой 25 StrategyPoint получаваш още $1 и т.н.
      Като за да получиш всичките $500 поканеният от теб играч трябва да направи общо 20000 StrategyPoint

Поздрави,
      Иван
    • Iliyan88sabev
      Iliyan88sabev
      Бронз
      Благодаря за навременния отговор Vankata112 .Явно и тук има лека уловка , защото само първата сртатеджи точка е 1$ а не 1 StrategyPoint = $1 ,така написано би трябвало да означава че за 25 точки получаваш 26$
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Iliyan88sabev,

Всъщност никъде не е написано, че получаваш по $1 за всяка StrategyPoint, която достигне твоят приятел. В таблицата ясно е показано колко пари получаваш, когато твой приятел достигне определен брой StrategyPoints.

Поздрави,
      achko