Ко?не!

• dONkEY4BG
      dONkEY4BG
      Бронз
      Здравейте!
      Нов съм в форума, но ще пропусна процеса на представяне и ще премина към същността на блога.

Играя покер от 2-3 години. Доста съм играл на живо, но от година играя предимно онлаин. Докарвал съм прилични суми от покер, но нищо впечатляващо . В момента имам редовна работа и си бях дал почивка от джиткане ... Време е да започна гринда отново и да постигна нещо повечко.
      Цели :

:spade: 1-во 'Изграждане на банка !
      :spade: Качване на Снг лимит при наличие на 100Бай ина!
      :heart: Четене, гледане, преглед на сесия!
      :heart: При банка от минимум 300$ започваме да вкарваме по 1-2 Микро МТТ до 2$ .
      :diamond: Както става ясно ще започна игра с фреероли. Не, че толкова няма пари за депозит. Целта ми е да изградя банка и да докажа, че всичко зависи от нас . Като за начало едва ли блогът ми ще е много интересен, но в бъдеще ще качваме лимити и ще предизвикам интерес :coolface: . Насочил съм се към старс и ще мина през всички лимити на СНГ. Започвайки с 0.02$ . :fuckyeah
  • 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей dONkEY4BG,

И добре дошъл!

Успех с блога и с изграждането на банка. :)

Поздрави,
      achko
    • dONkEY4BG
      dONkEY4BG
      Бронз
      Мерси :)

За съжаление тая вечер беше пълен - , но пък играх правилно и няма защо да се жалвам . Да се надяваме нещата да си дойдат на мястото и скоро да съм на стартовата линия. :facepalm:
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Здравей,

Не е ли по-доре в Старса да започнеш с $10 депозит заради привилег фри ролите. Много по-добре са от тези турнири с 2 цента вход и 1000 човека в тях?

Поздрави

Ралев
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Процесът с представянето не трябва да го пропускаш ;)

Успех с блога и поставените цели.

Елена
    • dONkEY4BG
      dONkEY4BG
      Бронз
      Малко да ъпдейтна аз ...
      Тааааааа от 3-4 дена съм се отдал на алкохолен туризъм и дори не знам кой ден сме. Много игра падна по масите, но от тия с чашите. От към покер една огромна кръгла 0 :evil: / :facepalm: . Продължавам по план като на 13-ти ще направя едно депозитче за да се регна в сторма. Да не забравите и вие , шееее е бъкано от риби кат мен :ayfkm . Дори обмислям варианта да сложа 11$ за сторма и още 10$ да ги разделя с 3-4 микро МТТ за да не ми е скучно.... Ако кешнем нещо пак файда . Само някфи калпави схеми ми се въртят в главата.... Ай аз ще си бия камшика, че изграждане на банка ме чака :facepalm: :coolface: :coolface: :coolface: