J9o в 3бетнат пот извън позиция срещу рег.

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1,000(BB) Replayer
      SB ($7,864)
      Hero ($53,428)
      UTG ($49,139)
      CO ($48,930)
      BTN ($32,750)

Dealt to Hero 9:spade: J:club:

fold, CO raises to $2,000, fold, fold, Hero raises to $4,775, CO calls $2,775

FLOP ($10,675) 3:diamond: 8:club: Q:spade:

Hero bets $4,020, CO calls $4,020

TURN ($18,715) 3:diamond: 8:club: Q:spade: 5:heart:

Hero bets $8,940, CO calls $8,940

RIVER ($36,595) 3:diamond: 8:club: Q:spade: 5:heart: J:diamond:

Hero checks, CO bets $18,070, Hero folds

CO wins $36,595

Здравей Бах,

Играча е рег. май е по-скоро добър. Статистиките му са 22/19 с 70% фолд на 3бет и 10% 4бет за 10 ситуации. Фолд на сбет 38%.

По-време на игра май идеята ми беше да го 3барелна, което не знам колко е яко, ама на валето малко ми стана тъпо, защото сега и QJs ме бие, въпреки, че аз блоквам тая ръка, а и не знам дали той играе offsuited.

Ти как би я играл?
  • 2 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Тая ръка има поне 10-15 възможни линии :coolface:

Пре : ок

Флоп : Човека фолдва доста на 3бет и отделно пък не фолдва за цбет така че след кола му и на тоя флоп аз почти се предавам
      Евентуално може да пробваш ч/р флоп и да се откажеш ако колне...

Търн...не виждам много смисъл във 2 барел...ч/ф

ривър ...ч/ф
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здрасти Людма,

Префлоп:
      Не ми харесва как сме изиграли ръката. По-скоро съм за кол или по-голям 3бет. Тук мисля, че се подвеждаш от статса, защото най-вероятно едва ли ще фолдва 70% на този размер и в този етап от турнира.

Кол или 3бет близо до 3х, за да не ти плейва супер много и да по-праволинеен.

Флоп:
      Аз съм по-скоро за чек и да започнем от там, защото на този тип флопове, където не изглежда да сме го ударили супер силно лошите ще ни плейват доста. Не виждам какво ще фолдне на флопа...

Търн:
      Имайки предвид, че лошия има все още широк рендж, то бета е може би ОК, но все пак той има доста ръце, което няма да предаде все още, а и не се знае дали ще предаде въобще.

Ривър:
      Ч/ф изглежда ОК, защото не мисля, че ще залага по-слабо за стойност, нито има толкова блъфове. Лошия трябва да ни колвал на 2 улици с ръка като АТ/КТ, за да е ОК да колнем, а това е малко вероятно.

Като цяло пре и флоп не ми харесват!

Поздрави,
      Бах