going up or falling down

• pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Започвам това блогче за да мога да се отдалечавам от масите,защото имам навика да правя глупости, но за това после.
      Да се,представя Георги на 25 от Варна. В момента съм студент(безделник). Това допълнение е защото само част от парите си ги вадя сам защото бачкач по няколко месеца в годината. Играя покер от 2 години главно нлх(на някои от другите знам само правилата) на 6 мах маси.
      Челинджа които си поставям не е много труден, но с моето поведение си го правя почти невъзможен. Целта е 1000$. Началната банка е 50 като ще играя на маси нл10 и нл25 с 30-40 ББ БИ. Това е турбо агресивен банкрол в началото. Най-важното е да не се качам на по-високи, защото имам лошия навик като зягубя 1БИ и айде на високите нл100 нл200 и веднъж избивам втори път избивам на 3-тия път цялата банка в канала. След 1 банка която я градих с месеци от фриироли през нл2 до нл20 банката от 300 замина за по малко от 20 мин.
      Това е цел номер1 да изкореня импулса, за високите залози дори не е тилт. Тилтвал съм се и не е същото.
      Цел 2 да събера 500 да взема тракер или хем.
      Цел 3 1000$
      Цел 4 не толкова като цел а нужда намаляваме на блъфовете и повече абв игра
      Поне до тракера няма да пускам ръце защото играя от телефона по 1 маса по 1-2 часа на сесия. Понякога и по малко. Стига засега след първи 2 сесии от днес банка 90$
  • 13 отговора
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Успех с блога, а тракера и хем имат по 30 дни пробни версии, така че нищо не ти пречи да си инсталираш.
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Малко гледане на футбол и добра сесия след това и банката е вече 120 време е за добра почивка.
      Благодаря ралев тия дни ще взема едно от двете на пробен.
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Днес обедната сесия доста ръце и постоянно стак+ стак-. По масите бяха само познати регове с минимално обкръжение от риби(1-2 за 6 маси). Реших да стана след като поредния флип беше в мой ущърб и имам чувството че АК е безмъртна ръка в пкр след като загубих 5 флипа с/у ак и видях как ак повали 2 пъти аса.
      За щастие след като поиграх малко във фриирола почнах на масите и рибата беше като в развъдник имаш ръка хвърляш и хващаш - голям кеф. Това е от мен засега.
      Банка 142.08$
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Така цел номер1 вече отпадна вчера си се тилтнах след като с QQ ме рейзнаха ол-ин(50бб) с КQo на борд 39J rainbow и търн тъдъдъм К естествено ривъра не беше ни дама ни 10 поне за сплит а 2. След тази ръка срещу рег които го виждам много често по масите и не бях виждал да прави такива неща. И въпреки че все още бях напред изтрещях и отидох на нл100. Там поне се успокоих и играх качествено и след 30тина ръце с 10$ напред реших да стана. В крайна сметка БАНКА $$184.50$$
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Вечерната сесийка започна много зле дойде пълен рибок на масата търпеливо изчаках едни валенца и се нахлузихме ол-ин. Рибока показа 94 купички и ми стана максимално гадно след като с ривър вале купа си направи флъша. Преглътнах го купих си пак за да го изчакалея, докато го изчакалея той изръга още 2 ма така и стана. За мое щастие имаше друга риба, която имаше малко повече идея и знаеше че има и друго копче освен рейз, но все пак беше лесна жертва. И оттам всичко тръгна само нагоре и нагоре.
      Продължих на масата пребих ги стакнах се срещу рег като бях с нътса. След това смених масата. Там продължих да ги бия много имах късмет в няколко ръце да дойдат нужните карти за да се стаквам. Играх много добре и не съм доволен само от няколко ръце, мисля че можех да взема извлека повече а в една да си спестя.
      След почти перфектната сесия вече съм с 252$, като утре пускам 200 да се теглят, защото най-доброто място да си пазя банката е портфейла, защото дори да изтрещея ще имам време да се отрезвя докато отида до банката.
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Your Credit Card (Visa) withdrawal request of $200.00 was ACCEPTED.
      Сега въпроса е да одобрят и се оправя бързо с тегленето защото е първо от пкр.
      Другото е да не загубя 50-те останали а да дръпна пак нагоре да не се налага да пипам тия които дръпнах. Ако съответно поддържам добро темпо добра дисциплина и продължа нагоре ако стигна 750$ ще мина на нл50. До тогава на 250 ще дърпам по 200$ за да нямам възможността при лоша сесия да пропилея цялата банка за 15 мин.
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Направих сесия в която играх много слабо успях да експлоатирам едно рибе, но направих няколко много лоши отигравания прекалих с агресията. В случая късмета ме покри и излезе 1 от 8-те аута. Днес беше много добър ден откъм печалба защото удвоих останалата в залата банка или в цифри 104$.
      Утре може да взрма триал версията на тракера, лошото е че визията на телефона на масите по ми харесва и играя по добре, но ще оправим играта и на компа.
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Първа сесия на загуба, много демотивиращо след като изчетох статиите за сребро. Много бой ме биха играх слабо. Мога обаче спокойно да кажа, че беше липса на късмет и рибешка игра с късмет. Защото в двете най-ключови ръце за сесията първия път се стакнах с 88 на 864 (реинбол) и получих кол от К5с(които префлоп рейьна 2бб аз го рирейз до 7). Търн дойде 7. Следващата беше след 3-то раздаване подред на QQ(казах си в серия съм) стакнах се префлоп с АКо и хвана нът флъш красота.
      Банка 80$
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      В крайна сметка свърших деня на + но не съм доволен.от играта ми. И съм ужасен от факта че немога да спечеля флип и колкото пъти се стакна а,опонента е на дроу му излиза а малкото случай в които аз съм не излиза.
      Като тотално за деня съм +6$ +много точки за рейкбек -много нерви.
      Лека на всички
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Бях решил днес да не играя, но открих че трябва да направя 150$ рейк за да хвана поне 20% рейкбек. След цял ден четене на статии и гледане на про-тата как се прави. Седнах на масите обаче ми го начукваха феноменално каквото и да имах даваше на противника повече а когато аз имах нужда нищо. Колкото и да крадях имах нужда от ръце за големите потове. След като загубих няколко стака като за пореден път се тилтнах и се метнах на нл100 избих ги чрез блъфове както ги правеше ivey защото продължи тенденцията да не идва нищо. Както и да е завърших на + къде доволен от играта, къде не.
      Седмицата завърши да напрая малко анализ. Стартова банка 50 сегашна125+200.
      Игра има малко подобрение в играта, но има какво да се желае
      Kaчане на по-високи лимити все още има за жалост
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspiker

След като загубих няколко стака като за пореден път се тилтнах и се метнах на нл100 избих ги чрез блъфове както ги правеше ivey защото продължи тенденцията да не идва нищо. Както и да е завърших на + къде доволен от играта, къде не.

Стартова банка 50 сегашна125+200.
      ?!?! Are you crazy?!?!
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Стартовата банка в началото на седмицата беше 50 като играя на нл25 вариант на СМС. Днес започнах с 110 губих печелих днес и накрая седнах със 70 на нл100 станах със 125 чрез блъфове и станах от масата. Точно заради този проблем 200 пътуват към картата за да няма как да изгубя всичко наведнъж.
      Та на въпроса луд ли съм. Понякога полудявам. Иначе съм нормално изкрейзъл българин.
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Днес поиграх около 2 часа много добре играх без много глупости спечелих почти 3 стака или иначе казано банка 154$. Като тела се изключи поради край на батерията реших че е време и сесиятс да проключи довечера подмятам с хм 2 маси и ще пусна ръце.
      Успех на всички по масите