Бадуги

• jangoze
      jangoze
      Бронз
      Реших да играя бадуги и да видя до каде ще стигна. След първата сесия съм напред с 5,39$ за 271 ръце.
      Настояща банка 26,09. Повече инфо утре :)
  • 9 отговора
    • xpandbul
      xpandbul
      Бронз
      и каква е целта би ли обяснил как се играе
    • pankratt
      pankratt
      Сребро
      Целта е да направиш възможно най-ниска поредица от различни карти от различни бои, като ръката А234 от различни! бои е най-добрата. Ръцете се сравняват отгоре надолу. Колкото е по-ниска най голямата, толкова е по-добре. Имаш право да сменяш картите 3 пъти, за да постигнеш нужната ръка - играта е супер, но не смея да играя с парите - пробвам се само на фрироли, където много често срещаш хора, които представа си нямат от правилата на играта и си редят карета, карти само от една боя и т.н. Голям смях пада, защото същевременно, тези хора играят много агресивно, смятайки, че са много напред. А играта - да, играта е просто супер!
    • jangoze
      jangoze
      Бронз
      Ирая холдем онлайн от 2010та от 1 година основно в бет365, но нямам никакъв опит с бадугито. Реших да разнообразя играта си с него. Началната цел на предизвикателството е да направя повече от 100$ :) Ще поствам ръце с бум плеара, ако някоя ми се види интересна. :nh
    • jangoze
      jangoze
      Бронз
      Направих мн лоша сесия. Банка 11,23 :facepalm:
      П.С. Забелязах че бум плеара го няма.
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Има из нета добри материали за бадуги, включително таблици с шансовете и аутовете. Общо взето, подобно на фикс лимита в тази игра има доста математика и е жизнено важно да дроуваш според шансовете и аутовете си, както и от време на време да имитираш готово бадуги, когато си срещу един човек. Миналата година и аз поиграх бадуги до лимити 0,25/0,50 и бях доволен от резултата. Има и безплатен худ, който освен за бадуги, става и за холдем, файв кард, стъд, раз и другите подобни игри - PokerHands beta 10

Успех!
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, jangoze,

Успех с бадуги - може покрай блога ти доста хора да се зарибят :)

Елена
    • sundancekid3
      sundancekid3
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksy79
      Има из нета добри материали за бадуги, включително таблици с шансовете и аутовете. Общо взето, подобно на фикс лимита в тази игра има доста математика и е жизнено важно да дроуваш според шансовете и аутовете си, както и от време на време да имитираш готово бадуги, когато си срещу един човек. Миналата година и аз поиграх бадуги до лимити 0,25/0,50 и бях доволен от резултата. Има и безплатен худ, който освен за бадуги, става и за холдем, файв кард, стъд, раз и другите подобни игри - PokerHands beta 10

Успех!
      Само да те коригирам - PokerHands не покрива стъд игрите . Не че има значение в случая ,щото за бадуги си работи :) .

Иначе този линк мисля че е действащ все още http://www.sendspace.pl/en/file/7be34c074b6a75e4b471dc4/pokerhands .
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от sundancekid3

Само да те коригирам - PokerHands не покрива стъд игрите . Не че има значение в случая ,щото за бадуги си работи :) .

Иначе този линк мисля че е действащ все още http://www.sendspace.pl/en/file/7be34c074b6a75e4b471dc4/pokerhands .
      Да, възможно е и да се бъркам за някои от игрите, имам спомен че ставаше за няколко игри, явно стъд такивата не са между тях :)
    • jangoze
      jangoze
      Бронз
      431337 Това е номера на моят покер клуб в хоум геймс каня ви да направим турнир по бадуги. Клубът е отворен за всички паролата е dunav2010 :)