All-in AKo

• eridanski
      eridanski
      Бронз
      Здравейте,

аз не съм експерт в турнирите - играя основно на кеш маси. Затова моля да ми отговорят онези, които имат софтуер и могат да проверят, или пък просто имат знания, за да разбера дали играта ми е била правилна според Наш равновесието. Конкретно ме интересува дали трябваше да влизам ол ин срещу толкова много опоненти, или на фолдна.
      Турнирът е много солиден фрийрол, вече сме в парите. Блиндовете са 400/800 със 75 анте - сори, ама конверторът не можа да възприеме антето и затова ръката изглежда малко странно.

http://www.pokerhand.org/?6662943

Благодаря предварително!
  • 5 отговора
    • Max1imus
      Max1imus
      Бронз
      с 13 бб си 3 бет ол ин ;) с АК винаги 3 бетвай в подобни турнири .
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Здравей,
      3бет пуш е най-добре с тази ръка и тези стакове. Иначе както си го изиграл първо след това кол си е задължителен.
    • eridanski
      eridanski
      Бронз
      Ами, понеже бях сигурен, че ще бъда в позиция дори и само да платя, реших да платя, а след това да преоценя на флопа. По-сигурно ми се струваше отколкото всичко или нищо. Вярно, че съм вече в жълтата зона, ама не ми се рискуваше... :-)
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      няма какво да преоценяваш имо с 13ББ си AI тука директно. Ако го беше изиграл така биг стака щеше да си фолдне и ти нямаше да бъстнеш :)
    • eridanski
      eridanski
      Бронз
      Първоначално публикувано от PokerPPP
      няма какво да преоценяваш имо с 13ББ си AI тука директно. Ако го беше изиграл така биг стака щеше да си фолдне и ти нямаше да бъстнеш :)
      Принципно си прав, това го разбирам отлично, но въпроса е че нямаше да фолдне. Той беше от около час и половина на масата и си беше доста лууз и агресивен. Е, след балона се успокои малко, ама не много :-).