Депозиране

• enzo6996
      enzo6996
      Бронз
      Здравейте.
      Искам да играя през уикенда но в картата ми няма пари,а немога да депозирам тъй като банките не работят.Има ли някакъв начин през уикенда да депозирам кеш някак си.Благодаря
  • 6 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, enzo6996,

Провери с какви опции разполага залата за депозиране. Само така ще знаеш дали ще можеш да депозираш - някои приемат депозиране чрез ePay, а те имат каси, на които може да вкараш пари в сметката. Но не знам дали работят събота и неделя.

Поздрави

Елена
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей enzo6996,

Касите на Easy Pay работят и в събота доколкото знам, а през тях може да заредиш сметката си в epay.bg, през която да депозираш. За целта е нужно да направиш следното:

1. Регистрираш се в http://www.epay.bg
      2. Отиваш в каса на Easy Pay и зареждаш своята Epay Микросметка (може по ЕГН може по номер на сметката).
      3. В някои покер зали може да използваш директно epay.bg (PokerStars), а за другите може да заредиш своята Skrill (Moneybookers) сметка с парите, които имаш по Epay Микросметката си.

Поздрави,
      achko
    • enzo6996
      enzo6996
      Бронз
      Чудесно,благодаря ви
    • enzo6996
      enzo6996
      Бронз
      Бихте ли ми казали дали правилно ми е тракната сметката в Скрилл към вас,защото днес ще депозирам пари там и искам да се възползвам от безплатните 10$
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

За съжаление не можем да проверим дали сметката ти е тракната коректно, като на този етап това може да бъде потвърдено само от отдела за обслужване на клиенти на Skrill, като можеш да им пишеш на следния имейл:

pokerstrategy@skrill.com

Поздрави,
      achko
    • pokerspiker
      pokerspiker
      Бронз
      Виж дали в града ти няма работеща банка в големите градове банките работят във варна всички почти работят и събота до 2-3 а дск в гранд мол работи всеки ден от 10 до 10