KQ 9max

• Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      Poker Stars, $3.11 Buy-in (75/150 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: 2,610 (17.4 bb)
      UTG: 6,840 (45.6 bb)
      MP: 1,385 (9.2 bb)
      CO: 1,055 (7 bb)
      BTN: 735 (4.9 bb)
      Hero (SB): 875 (5.8 bb)

Preflop: Hero is SB with K Q
      2 folds, CO raises to 300, BTN folds, Hero raises to 875 and is all-in, BB folds, CO calls 575

Flop: (1,900) 8 3 5 (2 players, 1 is all-in)
      Turn: (1,900) 9 (2 players, 1 is all-in)
      River: (1,900) A (2 players, 1 is all-in)

Results:
      1,900 pot
      Final Board: 8 3 5 9 A
      CO showed A A and won 1,900 (1,025 net)
      Hero showed K Q and lost (-875 net)

Много опоненти с малък стак рейзват с слаби ръце за да покажат сила и да откраднат блиндовете.Малко след тази ръка има подобна ситуация с 7бб,този път бях с 33 на ББ и пушнах след рейз на опонент със същия стак.Искам да знам това отиграване е ок или е грешка в играта ми,която трябва да променя?
  • 2 отговора
    • TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Здравей Drakona32,

Според мен трябва да адаптираш играта си на масата. Ако опонентите играят прекалено много ръце, има вероятност да правят такива отигравания с широк диапазон. Но ако опонента е тайт и си видял само силни ръце да отиграва тогава и ти трябва да стесниш диапазона на пуш.

При непознати опоненти и двете ситуации, които си описал са пуш според мен. Ръцете които имаш са прилични а стака ти е малък.

Поздрави:)
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Първоначално публикувано от TedyTo
      Здравей Drakona32,

Според мен трябва да адаптираш играта си на масата. Ако опонентите играят прекалено много ръце, има вероятност да правят такива отигравания с широк диапазон. Но ако опонента е тайт и си видял само силни ръце да отиграва тогава и ти трябва да стесниш диапазона на пуш.

При непознати опоненти и двете ситуации, които си описал са пуш според мен. Ръцете които имаш са прилични а стака ти е малък.

Поздрави:)
      +1 за мнението на TedyTo, напълно съм съгласен :nh. Добър пуш.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: