Проблем

• twinster
      twinster
      Бронз
      Мисля,че имаше такава тема но и аз да питам...значи когато почне турнира съм адски средоточен,играя много добре,и почти винаги ставам първи по стак...когато наближи времето "балона" да се спука....губя концентрация,мисля почвам да си мисля,че всички са адски слаби и мога да ги блъфна,почвам да играя всички ръце,да рейзвам много...и така губя всичко,и след това го осъзнавам,но "след дъжд,качулка".....просто искам да се средоточа в тази фаза,но немога и немога,повишава ми се леко адреналина,пулсът се ускорява,и си губя ума.Моля ви,кажете как да се справя.
  • 3 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Статиите от "психология и диктатика"ще ти помогнат да промениш мисленето си и да намериш решението на проблема си.Такъв тип проблеми са строго индивидуални по принцип и надали някой може да ти даде точна формула как да се справиш с това,която да проработи на 100%.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей twinster,

Всички са слаби само в началото, после остават само по-добрите играчи ... и тези с късмет :-)

Опитай да спазваш стриктно стратегиите за SnG и MTT и не забравяй - целта ти е да останеш до края в турнира, а не да печелиш чипове. Веднъж след като имаш над 24 големи залага играй много консервативно и без никакви излишни рискове... остави другите играчи да се борят един срещу друг и да излизат от турнира.

Поздрави,

Станислав
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Благодаря...ще опитам.