Здрасти

• jorkata80
      jorkata80
      Бронз
      От доста време съм член на сайта , но досега не съм писал в тази тема..За първи път посетих сайта преди 2 години мисля и без проблеми минах теста и получих 50$ ..Тогава за първи път играех и покер.Мисля че всеки е чувал за късмета на начинаещия и така за 3 дни тези 50$ се превърнаха в малко над 500$..Имах огромно желание за игра , но без да съм чел никъде нищо освен основните правила на играта просто си помислих че ми се отдава(хаха) ..И естествено след няколко дни тези 500$ се стопиха до 0..Тогава реших , че трябва да почета разни статии , да гледам клипчета , също така си купих и всички покер книги , които имат превод на БГ..И инвестирах малко лични средства в бетфеър , където спечелих 2-3 турнира на обща стойност 600$ , както и турнир в покерхевън , откъдето спечелих сони ПСП ...След това започнах да играя кеш на живо където претърпях както големи разочарования така и успехи!Сега съм спрял с покера , понеже съм решил от афилейт програмата да си създам добра банка и да играя само МТТ с прилични наградни фондове , просто съм решил , че кеш играта не е моята игра а съм по скоро турнирен играч...След като събера банка от порядъка на 400-500$ ще започна да играя МТТ 10+1$ и постепенно се надявам да вдигам мизата..Докато това се случи има доста време , така че засега това е от мен , успех на всички !
  • 3 отговора