За развитието на една малка банка

• askata
      askata
      Бронз
      Здравейте , играя в ПокерСтарс и бих искал малко да помогнете за развитието на банката ми . В момента имам 9,50$ в сметката си (5$ незнам откъде са , но четох че ПС имали някаква инциатива и раздавали на новите играчи , освен това имах 2 билета за СнГ 1,20$ едниния го проиграх без да знам изобщо как се играе СнГ и особеностите му , но след 2 седмици учение с другия билет станах 1ви от 9 човека и взех 4,50$) Та сега се чудя къде ще е добре да играя - да продължавам СнГ с вход 1$ + 0,20$ рейк или някакви други турнири . Кеш маси не ми се ще да играя , защото доколкото съм видял в игрите с виртуални пари има доста късметлии и общо взето маймуни които плащат до търна с чифт 2 и на ривъра им излиза късмета , за истинските пари не знам как стои работата но предполагам ще е подобно . Играя от доста малко време (месец и половина някъде) Това е :) Опс замалко да забравя не ми се занимава с бонуса ако искам да играя ще играя с пари които съм си направил не ми се избиват точки и т.н :)
      Поздрави
  • 8 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      за мен това е нищожно 9,50 $....но ако искаш се опитай,на микро...но там са предимно риби с голяммм късмет.
    • askata
      askata
      Бронз
      Че е нищожно , нищожно е , но пък що да не опитам :)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей и добре дошъл,
      8 BI са прекалено малко за да можеш да играеш успешно на $1+0.20,тъй като дори и добрите играчи често имат серии от по 20 турнира без печалба.
      Доколкото знам в Покерстарс има СнГ турнири с 0.10 вход,в които и опонентите са доста слаби.Мочт съвет е да започнеш първо от там и след като понатрупаш опит и увеличиш банката си(дай боже)да преминеш на турнири с по-висок вход.Междувременно продължавай да четеш статиите и поствай ръце в секцията за анализ-това е пътя за подобравяне на играта ти.
      Надявам се да съм бил полезен.
      Поздрави,
      Митко
      П.П.:нз поради какви съображения не искаш да опиташ да вземеш бонуса(всеки сам решава за себе си),но с $50 банка спокойно ще можеш да играеш на $1+0.20 СнГ,а заедно с бонуса ще получиш и статус бронз,който ще ти даде възможност да прочетеш още доста материали от богатата колекция на Покер Стратеджи
    • mirod79
      mirod79
      Бронз
      Наистина ти е много малка банката и където и да играеш го има варианта да ти плащат риби късметлии.

Моят съвет от опита ми в старс е да играеш SnG турнири на 3 маси ... мисля че бяха 1.75 или 1.25 не си спомням, но ги играй много тайд. В смисъл играй само най-силните начални ръце от всякаква позиция, ако те ри-рейзнат и си с ръка като AQ, AJ по-добре хвърли ако не си се зашил много в пота.

Оттам нататък попътни АА,КК и сетове на флопа :)
    • askata
      askata
      Бронз
      Благодаря за съветите , ще пробвам на тези турнири с 0,10 вход и ще споделя какви са впечатленията ми :) Очаквам още препоръки .
      Поздрави
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Успех и от мен. 9,50 ме са много, но с добра игра може да се умножат. Само се въоръжи с търпение :)
    • askata
      askata
      Бронз
      Изиграх два турнира 0,10$ - 360 човека първия станах 56 , втория път се стегнах и стигнах до финална маса и завърших на 8ма позиция - взех 0,90$ . Засега съм доволен от резултата , понеже игрите ми с истински пари се броят на пръстите на едната ми ръка :)
    • BorislavIM
      BorislavIM
      Глобален
      Предлагам ти да играеш $0,25 SNG с 45 места, с $10 имаш 40BI и вариацията е по-малка отколкото 360 човека, по-бързи са и ще можеш да играеш повече.