Пари от покани приятел

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Искам да попитам нещо на мен ли ми има или вече е минало на %. Защото Имах 1 долар в сметката и 1 от старите ми хора направи 500 точки от около 100 (без бонусите с бонусите към 800). и вместо да ми даде някви нормални некои 5-ка или 10-ка ми дадохте 10-ка ама центове.
      Та без да се обиждате вие т...к ли си правите. Уж беше променена програмата за да може да получаваме повече от покани приятел.
  • 4 отговора
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspike
      Уж беше променена програмата за да може да получаваме повече от покани приятел.
      Преди :

Сега:

Т.е. с новата програма, взимаш два пъти по-малко, а тя е направена така, че да не е полза на потребителите и да максимилизира печалбите за ps
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Е да де ама не е нормално след като авера направи 500 точки да получа 10 цента
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, pokerspike

Би ли погледнал като влезнеш в Препоръчани приятели какво пише срещу името на поканения от теб приятел, както е показал Thuler.
      Може още да не са се актуализирали точките и затова да не си получил $ все още.

Тези 0.10$ които си получил, предполагам се дължат на това;

Печелиш 10% от приходите на приятелите ти от Покани приятел (разбира се, ние плащаме тези 10%, а не приятелите ти).

Най-вероятно някой от поканените от теб приятели е поканил някой и е получи $1 за това, като ти взимаш 10% от сумата.

Поздрави,
      Иван
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте

pokerspike,

Ще те поканя да погледнеш страницата http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/recruited-friends/

На нея ще откриеш кои твои приятели колко точки са направили, какви суми си получил и за какво. В случая сумата от $0,10 би трябвало да е отбелязана в колонката "2-ро ниво" на някой от тях.

През годините се смениха няколко структури на възнагражденията от Покани приятел и в зависимост от това в кой период е поканен твоят приятел - за него важи съответната такава, като с всички предишни можеш да се запознаеш от тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/terms-and-conditions/
      Настоящата, която е в сила от 01.10.2013 е налична тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/

Освен тях, ти получаваш:

•10% спрямо приходите от "Покани приятел" на поканените от теб приятели, които са се регистрирали след 06.12.2011. Тези 10% не са за тяхна сметка, а са допълнителни пари за теб.

• 10% от цената на пакет за абонамент, който поканен от теб приятел е закупил, ако той се е регистрирал след 01.11.2011.

В случая - сумата от $0,10 най-вероятно идва от такъв поканен приятел - който от своя страна е поканил друг.

Първоначално публикувано от Thuler
      Т.е. с новата програма, взимаш два пъти по-малко, а тя е направена така, че да не е полза на потребителите и да максимилизира печалбите за ps
      Здравей Thuler, можеш ли да посочиш къде откриваш 2 пъти по-малко възнаграждения за играчите?

До декември 2011 програмата Покани приятел изплащаше до $100 за поканен приятел.
      Сега, за всеки поканен приятел се изплащат:
      До $500
      10% от неговите приходи от покани приятел
      10% от цената на закупените от него пакети

Т.е. от само $100, сумата вече е $500 + неограничена такава.

От 6-и декември 2011 година - тези суми не са намалявани. Има различни структури и е дискутирано какво целят. :fdrink

Поздрави,
      Александър