Въпрос за безплатните 10$

• wasilkitow
      wasilkitow
      Начален
      Здравейте , казвам се Васил и съм нов в този форум.
      Искам да попитам дали има друг начин, освен да давам всичката си лична информация на нов за мен сайт с потенциални скамъри, да получа 10те безплатни долара в PKR.
      P.S Дал съм facebook както и e-mail.
      P.S2 Току що видях че има специален раздел за тези теми , ако някой има желание да я премести.
  • 7 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей wasilkitow,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Борис и съм модератор тук.

Искам да попитам дали има друг начин, освен да давам всичката си лична информация нов за мен сайт с потенциални скамъри,да получа 10те безплатни долара в PKR.

Парите които получаваш и играеш с тях са реални пари и няма как да бъдат дадени непълни или грешни данни за която и да е покер зала.В покер залите сигурноста е в пъти над нивото сигурност ,което имаш във facebook или който и да е e-mail.

Ако силно се притесняваш за сигурноста си погледни и тази тема в която са обяснени най-честите възможни заплахи или измами:

Да защитим парите си!

Надявам се да бъдеш активен във форума :)

Поздрави,
      Боби
    • wasilkitow
      wasilkitow
      Начален
      Благодаря за отговора и за предложението за образование срещу измами, все пак ще предпочета да вкарам пари в покер залата.Форума е доста интересен , прочетох доста и започвам да разбирам колко съм зле с покера.
      Благодаря за отделеното време.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей и от мен :)

Пожелавам ти много успехи по масите и те каня да ни се представиш тук :)

Успех

Елена
    • spliw
      spliw
      Бронз
      А за тези 10$ иска ли се нещо ,депозит например или как се получават?
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Първоначално публикувано от spliw
      А за тези 10$ иска ли се нещо ,депозит например или как се получават?
      Здравей, spliw

За да получиш първите $10 от безплатните пари за покер в PKR не е необходимо да депозираш. А когато депозираш поне $10 използвайки бонус код "PS125" ще получиш общо $45.
      Можеш да видиш цялата информация тук: Вземи $45 безплатни пари за покер , но това важи за играчи които не са се възползвали досега от предложението ни за безплатни пари.

Поздрави,
      Иван
    • spliw
      spliw
      Бронз
      Аха ,ами туко що се регистрирах в пкр и попълних адреси и всичко , също и актуализирах в pokerstrategy.com ,тоест ще получа 10$?
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, отново

Ако си се регистрирал от линка който ти дадох ще ги получиш, да. А ако си използвал линка от Покер зали за бонус 125% до $500 за съжаление не.

Ако не си сигурен в нещо или имаш някакви проблеми с регистрацията, моля свържи се с нас на помощ за да проверим.

Поздрави,
      Иван