Поканен приятел проблем

• DemonicaL
      DemonicaL
      Бронз
      та поканих приятели доста... кой решил кой не решил теста друга работа.
      но проблема е следния:
      преди седмица поканих комшията, той решил теста поискали му лична карта и там другите работи.. едвам го навих да се снима и да си ги качи... направи го
      но вече седмица пита мене защо още ги няма парите и дали не съм го нашил на някоя измама . кажете ми какво да му кажа
  • 5 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Ходи в тях и пиши на "Отдела за обслужване на клиенти" от неговия компютър... Само те могат да ти отговорят.
    • DemonicaL
      DemonicaL
      Бронз
      ox ok ;)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей DemonicaL,

Както moodkiller те е посъветвал (за което му благодаря) трябва да помолиш твоя комшия да пише на колегите от отдела за обслужване на клиенти на какво се дължи забавянето.

Може да има много причини, но те имат пълна информация и ще могат да му отговорят най-точно.

Поздрави,

Станислав
    • DemonicaL
      DemonicaL
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей DemonicaL,

Както moodkiller те е посъветвал (за което му благодаря) трябва да помолиш твоя комшия да пише на колегите от отдела за обслужване на клиенти на какво се дължи забавянето.

Може да има много причини, но те имат пълна информация и ще могат да му отговорят най-точно.

Поздрави,

Станислав
      ами той ми каза че е писал на съпорта още преди 2 дни но никакъв отговор не е получил... ?( ?(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Колегите от отдела за обслужване почиват през уикенда, така че трябва днес да е получил отговор.

Или пък е натиснал да промени статуса на съобщението на "Затворено" - в такъв случай ние не разбираме, когато ни е писал.

Моля те да провериш с него дали е получил вече отговор.

Поздрави,
      Надя