Неадекватна намеса на модератор

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте покер стратези и екип на PokerStrategy.com!

Намирам намесата на ваш модератор в една от темите за крайно неадекватна и неуместна, тъй като е извън зададеният топик, с единствената цел за провокация. Недоумявам как член от екипа може умишлено да търси конфликт и да провокира потребителите на форума. Разбирам, че за вас като покер форум този раздел не представлява интерес и си го местите от единият крачол в другия за всичко случващо се там, но има потребители, които посещават предимно тази секция от форума. Не смятам, че лицето, което ви представлява пред покер общността трябва да се изказва по подобен начин и да пада толкова ниско, подлагайки на риск имиджа на компанията, било то в по-маловажните за вас раздели.
      Като дългогодишен потребител на форума съм дълбоко разочарован от промените и случващото се в него. Арогантното и непрофесионално държание от страна на членове в екипа ви не остава незабелязано! Искрено се надявам да бъдат взети мерки срещу това.

Прилагам линк към съответната тема:
      FC Barcelona - més que un club
      34-та страница от темата.

Поздрави,
      Не-толкова-анонимен-хейтър
  • 43 отговора
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Такива модератори заслужават народен съд!
      Бих призовал всички ощетени да спрем да си мълчим и да предприемем граждански арест!
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Треньор
      Треньор
      по добре си мерете пишките пред тия глупости ... хахаххаах модератор поражда "футболно напрежение" хахахах рофл
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Първоначално публикувано от bmwteam
      Бих призовал всички ощетени да спрем да си мълчим и да предприемем граждански арест!
      +1 направо да го линчуваме и да го завържем на площада за да може да го оплюят всички публично и да се научат другите какво не трябва да правят!

п.с.:Някой знае ли го къде живее да викам мутрите?

:D :D :D :facepalm: :facepalm:
    • Aliv9191
      Aliv9191
      Бронз
      Първоначално публикувано от bmwteam
      ХАХАХА :nh :nh
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Внимавайте, че много е заякнал напоследък този провокатор. Сигурно затова си позволява да пуска разни снимки :facepalm:
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Стига сте се подигравали на темата на човека! За някои хора гоненето на топка и подритването й след като бъде настигната е от голяма важност и го взимат много на сериозно!

Извинявай, не се сдържах и аз да тролна! Човешко си е.
      Не мога да разбера какво те е изнервило. Човека си прави шега... Ако премахнем закачливото заяждане между фенове на различни отбори, не знам какъв кеф би останало въобще в спорта.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от N0pr3s3n7
      хахаххаах модератор поражда "футболно напрежение" хахахах рофл
      Не си измисляй изрази, които не съм писал, ако обичаш. Цитираното не го виждам в текста.

Първоначално публикувано от nsavov
      Ако премахнем закачливото заяждане между фенове на различни отбори, не знам какъв кеф би останало въобще в спорта.
      Закачливо заяждане е едно. Да е от потребител е съвсем друго. Когато е от модератор, който следи за спам, провокации и т.н. вече е съвсем различно нещо. Това имам предвид. Не влизаш в тема да се "изсереш" с извинение и да даваш лош пример, пък след това да очакваш от останалите спазване на "форумните принципи", нали?

П.с. Когато аз бях модератор, ме разчекваха на кръст за всяка една малка подробност и потребителите на форума и началството. Не виждам защо вместо да еволюираме, трябва да деградираме.
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      В интерес на истината чичо е прав. Виждам и други модове си позволяват да тролват в разни теми. Подиграват се на тия, дето им изкарват заплатите, безобразие! Откак я няма Деси да ви пише дългите репорти, нещо сте го ударили на демокрация. :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от freax0r
      Откак я няма Деси да ви пише дългите репорти, нещо сте го ударили на демокрация. :D
      +1 :D

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Първоначално публикувано от nsavov
      Стига сте се подигравали на темата на човека! За някои хора гоненето на топка и подритването й след като бъде настигната е от голяма важност и го взимат много на сериозно!

Извинявай, не се сдържах и аз да тролна! Човешко си е.
      Не мога да разбера какво те е изнервило. Човека си прави шега... Ако премахнем закачливото заяждане между фенове на различни отбори, не знам какъв кеф би останало въобще в спорта.
      Личи си, че никога не си се занимавал с спорт и не си си събличал тениската по физическо. Все едно някой да ти каже "чук*х сестра ти" и някой отстрани да добави "аз пък майка ти"... предполагам няма да е смешно тогава?
      "Ритането на топка" е било и ще бъде винаги краля на спортовете а такива разбирачи, които нямат нищо общо с него няма да проумеят защо.Тъжно за теб. Щом заяждането между феновете за теб е най-яката страна на спорта ясно. Продължавай да тролваш!
      По темата. Напълно съм съгласен с автора. Не може лица , които следят за спазването на форумните принципи да ги нарушават. Все едно министъра на културата да се оригва в ефир. Не върви някак си.

П.П. Не можах да издържа да не тролна. Човешко си е :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Malykzaek
      Не може лица , които следят за спазването на форумните принципи да ги нарушават. Все едно министъра на културата да се оригва в ефир. Не върви някак си.
      Браво! Това е и есенцията на темата, а не дали е в спортния форум или в някой друг, което е без значение в случая. Но българска му работа, ние отдавна сме измислили как да нарушаваме законите, понеже сме всезнайковци и разбирачи.
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Аз не виждам нищо нередно в поста на Анто, а е доста долно от твоя страна да използваш факта, че е част от екипа на сайта за да се опиташ да го злепоставиш само защото е изразил радост от победата между два големи съперника в световния футбол и то за финал на купа. Не съм го видял да ви пише в темата след всяка загуба на Барселона.... Keep calm и бъди малко по-широко скроен ;)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      С моите приятели се смазваме от ебавки, когато любимите ни отбори фейлват. Това, че пича е модератор - какво пък толкова ...
      Да не забравяме в коя държава живеем ;/ Управляващите ни години наред нарушават закон след закон, правило след правило. Крадат милион след милион, той се хваща за някаква шегичка в покер форум лол :facepalm:
      moodkiller, според мен прекаляваш и мисля, че тук има нещо на лична основа!

(sad Barca fen) :roto2:
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Ей тия модератори и админи начи :D

Като тролне турчина го банвате доживот, а като тролне мод/админ сте много широко скроени бе.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от DannyJQ
      Аз не виждам нищо нередно в поста на Анто, а е доста долно от твоя страна да използваш факта, че е част от екипа на сайта за да се опиташ да го злепоставиш само защото е изразил радост от победата между два големи съперника в световния футбол и то за финал на купа. Не съм го видял да ви пише в темата след всяка загуба на Барселона.... Keep calm и бъди малко по-широко скроен ;)
      Долно ли е?
      Знаеш ли аз как го чувствам, като долно от негова страна от позицията на модератор да пише глупости и провокации. Кой е прав сега и кой крив?

moodkiller, според мен прекаляваш и мисля, че тук има нещо на лична основа!

Какво лично, когато дори не го познаваш човека? Изразил се е като лайнар, ще яде лайна, това е. Подразнил е с мнението си, ще бъде дразнен. Каквото повикало - такова се обадило.

От някъде трябва да тръгнат нещата. Камери се слагат по пътищата и кръстовищата за контрол. Санкции и т.н., ако продължаваме да си затваряме очите за всичко.

+1 отново за @freax0r, не може insomnia666 и tur4ina да им лепим банове след банове, а модовете да си трол-ват на воля. Не е етично.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      По темата моля, стига спам.

Причина за редакция: Нямах инсталиран кирилизатор.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Po temata molia, stiga spam
      (nqmam kirilitsa)
      Здравей moodkiller ,

Радвам се, че взимаш участие в дискусията ,но ще те помоля в бъдеще да пишеш на кирилица тъй като това е основна част от Нашите форумни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Вярвам, че като бивш модератор трябва да си запознат и да уважаваш форумните правила.

Поздрави,
      VAMOS REAL,HALA MADRID
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Мача между Реал и Барса за купата на краля се игра минала вечер. Съответно коментирах случилото се. Стандартно. Но щом е оф топик, добре. Не е имало такъв мач и това е. Голяма пропаганда са телевизията и интернет. Само за не съществуващи мачове говорят. Ако знаех преди да коментирам, тцтц.
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      Здравей moodkiller,

все пак модераторите са хора и не може да се очаква от тях да пишат само цък, цък, форумни принципи, стратегически материали, цък цък. А и не виждам как снимка на Реал с купата е чак такава провокация, сееща раздори и конфликти във форума, нормално е след пълзящия крах на Барцелона, които се наблюдава последните 2 сезона, да има известна ехидност.

Поздрави, Димитър