Промяна в статиите ?!

• bMbK89
      bMbK89
      Бронз
      Здравейте .Някаде към края на зимата -началото на пролетта се регистрирах в сайт-а ви ,прочетох статиите ,попълних теста и получих обещаният ми капитал ,но няколко месеца след като от него не остана и следа ,реших да седна да прочета отново стратегиите и да инвестирам собствени средства във фултилт .Направи ми следното впечатление .На няколко места в статиите видях несъотвествие с това ,което четох зимата . Например ,тогава пишеше ,че трябва да се играе стратегията на 'малкия стак' ,вече пише че трябва да се играе стратегията на 'големия стак' . Преди пишеше ,че с тези 50$ мога да започна на лимити 0,5/0,10 , а сега че с 50$ трябва да започнеш на 0,01/0,02 и сега видях ,че вече са различни нивата на които трябва да преминаваш от един на друг лимит .Можете ли да ми обясните на какво се дължи тази разлика и в дългосрочен план ,коя стратегия е по печеливша ,тази на "малкия" и ли тази на "големия" стак .Благодаря предварително
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей bMbK89,

Преди няколко месеца покер залите направиха промени в софтуера си и стратегията на Малкия стак стана невъзможна за практикуване. Някой големи покер зали увеличиха минималния бай-ин с цел да филтрират играчи практикуващи СМС.

В момента се подготвя нова стратегия - на Middle Stack, която е модификация на СМС. Най-вероятно MСС ще бъде публикувана преди края на лятото.

Относно коя стратегия е по-печеливша - тази която е най-лесна за теб :-)

Поздрави,

Станислав