Проблем със личните данни

• kmomchev
      kmomchev
      Начален
      Здравейте .Реших да се възползвам от бонусът на покерстратеджи във Фул Тилт Покер ,защото изглеждаше много обещаващ пък и да науча нещо ново - Защо не ? И така направих теста успешно и попълних информацията си. В момента живея под наем и написах сегашното си жилище - в София. Снимах и изпратих копие на личната си карта ,но на нея пише ,че живея в Силистра (стария ми адрес) . Няма как да предоставя "Документ, удостоверяващ регистрирания ти адрес. Такъв документ може да е например сметка за ток или телефон (в случай, че регистрираният ти адрес се различава от този на личната ти карта)"
      ТАКЪВ документ,защото сегашното ми жилище ( това с което съм се регистрирал тук ) не се води на мое име . Аз съм просто наемател. Това означава ,че не мога да предоставя 1 файл и няма да получа бонусът ,който пък беше мой ако бях излъгал и предоставил старият си адрес. Малко помощ?
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Съжалявам да чуя за възникналата ситуация.

За съжаление ние не можем да ти дадем съвет във форума - най-добре е да попиташ колегите ни от отдела за обслужване на клиенти.

Можеш да им напишеш съобщение на тази страница.

Успех!

Поздрави,
      Надя