От 50 до 1 за не по-малко от 3 месеца

• wiley68
      wiley68
      Бронз
      Ехеее, аз съм имал блог :)

Така като гледам не съм писал повече от 500 дни :facepalm:

Имах си работа, доста интересна, проблеми в работата, доста безинтересни, и така от ден на ден та ... 500. Е през тези 500 дни влизах от време на време :)

Преди 10-тина дни забелязах някакви към 50-тина $ в PKR, и си викам я и аз като другите с едно предизвикателство.
      Моето е следното:

От 50 до 1 за не по-малко от 3 месеца

Понеже има по не-повече от 2-3 часа за игра и др. свързани с играта занимания на ден, и играя само на по една маса, смятам, че имам голяма вероятност да се справя успешно с предизвикателството.

Пожелайте ми успех :)

Ето и първите 4-5 дена със срамното количество от 1000 ръце :facepalm: Нещата тръгнаха малко в обратната посока но ще взема мерки да ги оправя.

Надявам се следващия ми запис в блога да не е след още 500 дни.
  • 5 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, wiley68,

Пожелавам ти успех :) Надявам се следващото писане да не е след 500 дни (иначе добре си ги закръглил).

Но не разбрах, искаш за не по-малко от 3 месеца да направиш 50$ -> 1$ ??? Мисля, че няма да ти е особено трудно, но се надявам тази 1 да е с няколко нули :)

Успех

Елена
    • wiley68
      wiley68
      Бронз
      Толкова съм зле с форумите, че съм постнал темата не където трябва. Тя е за моя блог където съм я дублирал. Може да я разкарате от тук ако можете :)

А за предизвикателството , е това което пише :D да се задържа с тези 50, или по точно бяха към 43, поне 3 месеца преди да фалирам :)
    • jangoze
      jangoze
      Бронз
      да ти имам предизвикателството :facepalm: :facepalm:
    • wiley68
      wiley68
      Бронз
      Що с такова пренебрежение колега.
      Аз съм напълно способен да се справя.
      Ето преди малко ми събориха на ривъра чифт попове със сет шестици, и в следващите няколко разигравания бях напълно способен да приключа успешно с предизвикателството, но ми се размина :D
    • jangoze
      jangoze
      Бронз
      аз ти пожелавам да постигнеш моят резултат от 50 до 1500 лева за 1 година :challenge