JQ bigger 4.40

• 12 отговора
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Аз не разбирам защо си фолднал.. Харесва ми чек на флопа, защото лесно ще ни рейзнат, но когато си ударим двата чифта на търна??? Защо изобщо си влязъл в ръката ако не се стакнеш там. :)
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      аз бих постъпил така.Според мен много добро отиграване
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от azsumsiaz
      Аз не разбирам защо си фолднал.. Харесва ми чек на флопа, защото лесно ще ни рейзнат, но когато си ударим двата чифта на търна??? Защо изобщо си влязъл в ръката ако не се стакнеш там. :)
      Срещу този, който пушва може би щях да се стакна, защото го видях в няколко ръце преди това преиграваше яко топ чифтове, но ме притесни този, който колна след него, не мислех, че го направи с нещо по-лошо моите два чифта... Общо взето бях готов да колна почти всякакъв по-нормален залог, но този пуш ме изненада.
    • achko
      achko
      Бронз
      И според мен е кол. Какви ръце имат в диапазона, които ни бият? AQ/AJ не са много вероятни, защото с тях по-скоро биха скуизнали от блиндовете, донякъде А2 е възможна, но все пак не бих фолднал тук.

п.п. Доста ме изненада тоя като обърна АК. Заслужаваше да го събереш. :D

Поздрави,
      achko
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      Интересна ръка...тоя е агро пре или пост,че като гледам как играе АК..иначе 2рия ...не знам дали има AQ,AJ...аз с неговия стак да съм ги нашил префлоп..и остава КТ само да ни бие..може би и 22,но той префлоп има доста добри одс да колне,та не изключвам всякакви дроус да има...като цяло по време на игра и аз май фолдвам,но не знам колко е правилно..
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Правилно си я изиграл.
      С/у 2ма има един тон ръце които ни бият.
      С/у този , който пушва до някъде е ок , но другия който плати след него ,вече нашите QJ не са модерни.
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от raulneo
      Интересна ръка...тоя е агро пре или пост,че като гледам как играе АК.
      Беше агро главно префлоп, отваряше с всякакви боклуци от утг и всички позиции - 34/69/J7, като ги рейзваше 3х и 4х, постфлоп се предаваше лесно, ако няма нищо, но закачи ли някакъв топ пеър се нашиваше без проблем.

Иначе не знам, покривах ги и двамата, като видях ривъра и после шоудауна си умрях на мъка. :s_cry:
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      Няма спор,гадничко е :( ...поне маймуната да покриваше другия с повече,тогава и за сайд пота можеше да се колне...ама така е верно много тегаво...
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравейте,

Тук само на мен ли не ми харесва кола префлоп?
      Стаковете не са достатъчно дълбоки, пък и блиндовете имат идеални стакове за рестийл.

Поздрави,
      Иван
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от Vankata112
      Здравейте,

Тук само на мен ли не ми харесва кола префлоп?
      Стаковете не са достатъчно дълбоки, пък и блиндовете имат идеални стакове за рестийл.

Поздрави,
      Иван
      Аз лично нямам съмнения относно кол-а си префлоп - срещу слабия играч, който рейзва, ще колна винаги в позиция, за да играя срещу него постфлоп. Блиндовете не бяха много агресивни, в смисъл имаха доста нисък три-бет, в противен случай щях да мин три-бетна за да се изолирам, но в случая кола беше ок за мен.
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      според мен само кола пре е слаб, както е изиграна е ок да фолднеш след като има 1 кол вс пуша
    • TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Здравейте

Аз бих фолднал префлоп!
      Причините:
      1. Дори и опонета от MP да е доста агресивен, ще ми е трудно да играя постфлоп. Не рядко ръката ни ще е доминирана. Определено борда не е добър и на флопа не знаем къде се намираме в ръката.

2. Префлоп не взимаме последни решение. Потът ще е доста апетитен за останалите играчи, а когато те се включат в ръката решенията ни стават доста трудни.

Друг е въпросът ако играчът от MP само limp-не и знаем че е играе доста ръце префлоп!

С изключение на префлоп, мисля че постфлоп аз също бих изиграл ръката по този начин.