Здравейте

• Marina75
      Marina75
      Начален
      Здравейте, казвам се Марина , играя покер от началото на годината. Отговорих на въпросите и сега си чакам бонуса. Избрах си Еверест покер , там ника ми е SilaStz , ако има колеги казвайте :) ))))))))) Благодаря за чудесния сайт , дано всичко мине добре и да ми приведете бонуса :) ))))
  • 10 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Марина,

Много се радвам да видя, че нежният пол има още една представителка в нашия форум!

Аз за съжаление не играя в Everest Poker, така че няма да се засечем, но съм сигурна, че по масите ще срещнеш много играчи от нашата общност.

Как се запали по покера? Предполагам, че това е въпрос, който е интересен за всички мъже в PokerStrategy.com...

Поздрави и очаквам отговора ти,
      Надя
    • Marina75
      Marina75
      Начален
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей Марина,

Как се запали по покера? Предполагам, че това е въпрос, който е интересен за всички мъже в PokerStrategy.com...

Поздрави и очаквам отговора ти,
      Надя
      По принцип харесвам игри , при които всичко зависи от теб . Играя от малка шах , но както и да е. Първоначално гледах един приятел как играе покер, но винаги съм гледала негативно към покера , защото си мислих , че всико е въпрос на късмет: Раздават ти 2 карти ако ти се падне силна ръка залагаш - печелиш , ако имаш слаба отказваш се и няма какво да загубиш. Но след малко гледане на неговата игра , клипчета в интернет на световни и европейски първенства и т.н. сякаш се зарибих и започнах да играя само фриироли и тогава се започна голямата игра на нерви,стратегий и т.н. и осъзнах , че покера е 90% умение и 10% късмет , ако мога така да се изразя. Играя от малко време , но тръпката е голяма , особено при игра на живо (няма да казвам къде , да не излезе като реклама). Накратко това е , което мога да споделя :) :) :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

Много хора са играли шах, преди да се запалят по покера, така че предполагам, че и при теб не е случайно :)

Радвам се, че си се убедила, че покерът далеч не е само късмет, а се базира на стратегия и ти пожелавам оттук нататък много успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Първоначално публикувано от Marina75
      Здравейте, казвам се Марина , играя покер от началото на годината. Отговорих на въпросите и сега си чакам бонуса. Избрах си Еверест покер , там ника ми е SilaStz , ако има колеги казвайте :) ))))))))) Благодаря за чудесния сайт , дано всичко мине добре и да ми приведете бонуса :) ))))
      Колеги има ама колегиалното отношение е извън масите :D

Поздрави и успех
    • Marina75
      Marina75
      Начален
      За съжаление проверката на самоличността ти не беше успешна За съжаление, твоята сметка не премина успешно проверката на самоличността, затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Това на какво се дължи не зная X( Снимах си личната карта от двете страни , изпратих 4 снимки: 2 само на ЛК + 2 , на които я държа. На другия ден ми се обади едно момче , което се чуваше много слабо отговорих му за ник-а ми и връзката се разпадна и после пак ми се обади отговорих му на няколко въпроса (примерно какво е фул хаус) и не успях да се справя с един въпрос и ми каза , че ще полува и-мейл относно бонуса и после това ми се появи в сайта :( Изключително съм разочарована от отдела за клиентска поддръжка. На моят съсед са дали бонус , а на мен си сервираха това :( Така и не разбрах какъв е проблема :? Имах голямо желание да опитам каква е атмосферата в Еверест Покер , но за жалост май няма да се получи.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление ние не можем да ти предоставим повече информация във форума. Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да могат те да те посъветват относно решението на отдела за сигурност.

Поздрави,
      Надя
    • ivanko51
      ivanko51
      Бронз
      Зравейте,казвам се Иван.Избрах си залата на Pacific poker и очаквам с нетърпение първоначалния бонус от 50 долара.Надявам се да няма проблеми!Късмет по масите ви пожелавам!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Иван,

Добре дошъл сред нас! Желая ти успешен старт с началния капитал! Ако имаш въпроси, чувствай се поканен да ги зададеш на отдела ни за обслужване на клиенти, който с удоволствие ще ти помогне.

Поздрави,
      Деси
    • Marina75
      Marina75
      Начален
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей,

За съжаление ние не можем да ти предоставим повече информация във форума. Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да могат те да те посъветват относно решението на отдела за сигурност.

Поздрави,
      Надя
      Не могат да ми предоставят информация , защото цитирам:
      За да предотвратим злоупотреби с нашата система за сигурност.

Това е гавра , защо си пращах личната карта...........
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Марина,

Съжалявам много, че са ти отказали началния капитал.

Не бих могла да коментирам причините (а и аз самата не ги знам), но искам да те уверя, че това далеч не означава, че не можеш да си член на PokerStrategy.com.

И с минимален депозит в някоя покер зала ще си осигуриш достъп до материали за напреднали.

Поздрави,
      Надя