♥Follow♠Your♦Dreams♣

• mersinkov1
      mersinkov1
      Бронз
      Здравейте, приятели :P
      Ето че дойде и моето време да си направя блог, за да спазвам малко "правилата" и да си поставям цели, които да изпълнявам, защото иначе го карам хамалската :D :facepalm:

Аз съм на 18 години и играя покер, за да си докарам някой друг лев, че да преживявам по-добре. :pokerface:

Като за начало ще започна с един сайт, на който не съм голям фен, но пък това си е нещо като предизвикателтво... :challenge
      ... говоря за прословутия JokerStars :coolface:

Играя и в PKR, но там ще пропусна засега, защото HUD-a е доста неадекватно настроен спрямо сайта... :facepalm:

Да се върнем към PokerStars.. ще депозирам 50$ и започвам да мачкам наред :facepalm: :f_biggrin:

Ето ги и целите ми:
      - да препрочета стратегиите:
      :diamond: "Освнови в покера"
      :diamond: част от "No-Limit"
      :diamond: "Sit & Go"
      :diamond: "Турнири"
      :diamond: "Психология"

:heart: Да обновявам колкото се може по често блога.
      :heart: Да поствам ръце тук и в секцията за анализ на ръце.
      :heart: Да подобрявам играта си с времето и ...
      :heart: ... накрая на годината да съм доволен от развитието си :f_thumbsup:
  • 5 отговора
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Здр, доста неадекватни цели според мен, да започваш хиперки с 30 входа си е самоубийство. Можеш да занулиш много лесно, освен това защо ще сменяш формата след като направиш 50-60$ профит? Избери си един формат и се развивай на него, също така 300$ са доста малко за МТТ , в покерстарс вариацията е най-голяма, заради големия трафик, така че преосмисли целите си, за да не бъстнеш набързо

Успех
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от jaarJaar
      Здр, доста неадекватни цели според мен, да започваш хиперки с 30 входа си е самоубийство. Можеш да занулиш много лесно, освен това защо ще сменяш формата след като направиш 50-60$ профит? Избери си един формат и се развивай на него, също така 300$ са доста малко за МТТ , в покерстарс вариацията е най-голяма, заради големия трафик, така че преосмисли целите си, за да не бъстнеш набързо

Успех
      Здравей !

Аз съм на същото мнение , само ще допълня ,защо мислиш ,че хиперките толкова лесно ще ти вдигнат банката ( особено ако нямаш опит там )
      Аз бих те посъветвал към СНГ 45/90/360 човека с вход от 0,5/1$ , като да минеш на 1 $ след като направиш 70 $ и евентуално да върнеш отново на 0,5 ако паднеш на 50 $ и така докато стане.
      Другия вариант е фул ринг НЛ2 , 5-10 маси не е особено трудно да се печели на този лимит , стратегията е общо взето чакаш и когато имаш ръка взимаш макс валю , те си изплащат :)

Успех !
    • mersinkov1
      mersinkov1
      Бронз
      Може би ще опитам с 45/90 човека на 0.5$
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Управлението на банката е най-важното нещо в покера, гледай винаги да имаш мин. 100 входа за нивото , особено ако играеш турбо формат, а за хипер турбо - 200-300. Едно , че варианта да занулиш ако играеш правилно клони към 0 и 2ро тилта няма да ти влияе до толкова, когато имаш губеща сесия. Едно е да загубиш 5-10% от банката си , съвсем друго е да загубиш 30%-40%
    • mersinkov1
      mersinkov1
      Бронз
      Просто не е за мен този сайт :D .. ще играя каквото дойде и ако не бъстна ще продължа да обновявам, ако бъстна ще си поствам от PKR-то

Реших да променя целите си, защото няма смисъл пак да почвам от 0 при положение, че имам опита и уменията да играя на малко по-високо ниво. Просто ще си припомня някой от нещата като прочета отново някой от секциите в раздела "Стратегия", а когато ги прочета ще си харесам и някоя книга.

Ще се пробвам да не пропускам нито една тренировка на bah, защото от него има доста какво да се научи :s_biggrin:

Пък този блог да го има за някаква лична мотивация и от време на време да има къде да се оплаквам :facepalm: