Помощ с началния капитал;!

• TripleBs
      TripleBs
      Бронз
      ЗДравейте

Първо искам да споделя, че това е един невероятно готин сайт даващ възможност на всички играчи да пробият в покер средите!
      Обаче аз имам един проблем, той е следният:
      Бях препоръчан от един приятел регнах се и преминах успешно теста!После бях помолен да пратя снимка на документ за самоличност.Под ръка ми беше червеният паспорт и се снимах с него до лицето ми, след което пратих снимките на съпорта.Но уви не си получих началния капитал.След това ми написаха да изпратя копие от 2те страни на личната карта.Все още не съм я снимал .Другото странно е че вече съм бронз а пък не съм си получил началния капитал все още!

Благодаря ви предварително
      хубав ден
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей TripleBs,

Първо ти благодаря за обратната връзка.

Що се отнася до началния капитал и проверката на самоличността, имам няколко предположения.

Първото е, че колегите не са успели да разчетат всичката информация по паспорта ти, и затова са те помолили за други снимки.

Освен това обърни внимание, че на българските международни паспорти не пише адреса ти, а на нас ни е необходимо доказателство за адреса ти. Възможно е и заради това да са ти поискали копие на личната карта, тъй като тази информация я има на гърба й.

А за статуса - наистина е необичайно, не би трябвало да си Бронз, преди да си получил началния капитал или да си спечелил първия си StrategyPoint. Може да е станал бъг в системата - ще проверим с нашите софтуерни специалисти.

Поздрави,
      Надя
    • TripleBs
      TripleBs
      Бронз
      ясно благодаря за отговора, значи като си снимам личната карта и изпратя снимки би трябвало да е ок
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Точно така, лице и гръб на личната карта ще са достатъчни.

Попитах и за статуса ти - оказва се, че си събрал минимално количество Summit Points в Everest Poker, които са били достатъчни, за да получиш по-висок статус при нас :)

Поздрави,
      Надя