Фалит - Депозит?

• Dupli0
      Dupli0
      Бронз
      Здравейте.Фалирах преди няколко дена с бонуса,ми беше преведен от pokerstrategy...Та въпроса ми е ако депозирам примерно 10$след като изтече Бонус-периода ще ми бъдат взети ли?,,,
  • 6 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от Dupli0
      Здравейте.Фалирах преди няколко дена с бонуса,ми беше преведен от pokerstrategy...Та въпроса ми е ако депозирам примерно 10$след като изтече Бонус-периода ще ми бъдат взети ли?,,,
      Здравей,
      парите, които депозираш ти, са си твои и никой няма да ти ги вземе. Внимателно само да не ги загубиш ;)

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • Dupli0
      Dupli0
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор и пожелания успех:)
    • mirod79
      mirod79
      Бронз
      Само трябва да знаеш, че ако решиш да теглиш ще имаш проблеми докато не ти е изчистен бонуса. Аз така се разведох с bet365 защото противно на някой правила след като ме освободиха да играя на големите лимити седнах с целия си банкрол на масата за да трупам точки за един турнир и го загубих.

После депозирах и си играех нормално и понатрупах малко кинти, като реших да тегля 4 дена разправии докато накрая оставих $50 в акаунта и другите ми ги преведоха.
    • pseal
      pseal
      Бронз
      mirod79: До колкото съм наясна с условията (и моята сметка е в бет365) няма да можеш да изтеглиш 50-то $$ преди да изчистиш бонуса, така че не виждам нищо ненормално :)

Dupli0: успех и умната с 10$. Не са много, но, ако играеш разумно и следваш стратегията, няма да имаш проблем да ги умножиш :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Dupli0,

Правилата в различните покер зали са различни - може и да няма ограничения за теглене на пари от сметката ти. Но в никакъв случай депозитът няма да бъде взет от сметката ти.

Не пропускай и да се осведомиш да бонуса за първи депозит, който предлагаме за тези играчи, които искат да депозират лични средства освен началния капитал - така играта ти в тази покер зала ще е още по-печеливша. Ако ни кажеш в коя покер зала играеш, ние ще ти дадем повече информация за бонуса.

Поздрави,
      Надя
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Пич, загубил си 50$. Защо смяташ, че с 10$ нещата ще станат? Препоръчвам преди да вкарваш пари да решиш какъв формат ще играеш. Да прегледаш статиите поне веднъж(най - малко веднъж). Да изгледаш няколко филма.Освен това ако ще вкарваш 10$ ти препоръчвам да ги спечелиш от фриирол. Най - подходяща зала за това е 24часа покер ( http://bg.pokerstrategy.com/24h-poker/ ). Там фрииролите са много добри. 12часа 50евра, 15 часа 100 евра и 20 часа 500евра награден фонд.

Успех!