Интересен въпрос

• nenko91
      nenko91
      Бронз
      Здравейте, забелязах, че има няколко теми за проблеми от типа: "Как да видя кой и дали съм поканил?". Е на мен ми е интересно обратното :D Помня, че когато се регистрирах, един приятел ми подхвърли линк, на който и той не помни как е попаднал... и ми е интересно през кого съм тракнат, така де... за кого работя :D Има ли начин да се провери това нещо?
  • 15 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Няма как да провериш това сам в сметката си, а и за съжаление ние не можем да ти предоставим такава информация.

Сещам се само за един "неофициален" начин да провериш. Когато събереш общо $5000 и някой твой приятел ти се обади и предложи да те черпи бира, значи той те е препоръчал ;)

Поздрави,
      Надя
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      И аз така предполагах, но трябваше да попитам. Колкото до неофициалния начин ще го имам предвид :]
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      За мен работиш :) . Като дойдеш в Бургас имаш една бира :s_thumbsup: . Само трябва да се уточним...... Пиши тука.
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Хехе супер, айде пък дано ти донеса и другите 75$ :f_biggrin:
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Тогава на уиски ще минем :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Аз на шега го казах, а то какво стана - наистина ще пиеш бира!

Радвам се за което и успех със заслугата на уискито!

Поздрави,
      Надя
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Мерси, мерси! :f_grin:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Така и така си отворил тема, я и аз да попитам за кого работя? :D Попаднах на линка, съзерцавайки безразборен спам из новинарски/клюкарски сайтове...

А и да попитам, парите от "Покани приятел" директно мога да си ги трансферирам, нали? Т.е и да тегля ако искам, не трябва да ги избивам с определен брой ФПП ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Може и никой да не се обади обаче...

Колкото за тегленето: можеш да изтеглиш парите към Full Tilt Poker, но от самата покер зала могат да ти наложат ограничение за изтеглянето.

Затова ние препоръчваме Moneybookers, където можеш да преведеш парите, а след това да ги депозираш в която и да е покер зала.

Ако досега не си депозирал в покер залата, в която играеш, това означава, че можеш да получиш и бонус за първи депозит!

А ако нямаш още сметка в Moneybookers и се регистрираш през нашата страница, ще получиш и 100 StrategyPoints!

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Направих си сметка пробно, малко преди да изкарате промоцията... Все такъв късмет целя! :D
      Въпросът ми беше, дали трансферирайки ги в Moneybookers, мога да ги трансферирам към банковата ми сметка? Или се налага да ги избивам с точки, както началните 50$ ?

Пример: Мога ли да ги изтегля и да ходя да си купя кисело мляко? :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      От Moneybookers можеш да ги изтеглиш директно към банковата си сметка.

Те са само средство за разплащане, трудно ще натрупаш точки ;)

Поздрави,
      Надя
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Така и така си отворил тема, я и аз да попитам за кого работя? :D Попаднах на линка, съзерцавайки безразборен спам из новинарски/клюкарски сайтове...

А и да попитам, парите от "Покани приятел" директно мога да си ги трансферирам, нали? Т.е и да тегля ако искам, не трябва да ги избивам с определен брой ФПП ?

И ти за мене работиш :D :D :D . Офертата важи :f_biggrin:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      И ти за мене работиш :D :D :D . Офертата важи :f_biggrin:
      Ахахахах, защо ли си го помислих още като попитах?! :D
      Шефе... :D
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Да вземем да си направим едно служебно събрание да обсъдим advertising-a и да се учим от шефа :D Пък после може на неофициалната сбирка (кръчма/бар) пак да ползваме офертата Покани приятел. Да се развива бизнеса не за друго :s_biggrin:
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от nenko91
      Да вземем да си направим едно служебно събрание да обсъдим advertising-a и да се учим от шефа :D Пък после може на неофициалната сбирка (кръчма/бар) пак да ползваме офертата Покани приятел. Да се развива бизнеса не за друго :s_biggrin:
      В Бургас като идвате ще го правим мероприятието :) .