Grind or Falit

• simkodinow365
      simkodinow365
      Бронз
      Здравейте на всички, правя блог да следя прогреса си :s_biggrin: :s_biggrin:
      :spade: играя покер от 2години, но не сериозно, играл съм турбо снг-та както и кеш до нл25
      :spade: днес направих депозит, заради бонуса в залата на ПКР, но се чудя дали не се прецаках, защото като гледам не могат да се играят много маси и тези анимаций и бавно раздаване на картите са много изнервящи
      :spade: Не съм запознат със софтуера още и не съм решил какво да играя.(ако някой играе там да ми даде малко насоки, да каже къде са слабите играчи, къде има трафик)
      :heart: Целта ми е една за сега да изградя банка от тези 80$ и да започна да играя МТТ-та.
      Ако може да ме насочите какво да правя, като имате в предвид, че опита ми е еднакъв и на снг и на кеш :pokerface: и другото е ако могат да се спрат анимацийте по някакъв начин ще е супер.
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей simkodinow365,

Добре дошъл в нашият форум! Аз съм Ангел и съм модератор тук.

Чудесно е, че си решил да започнеш блог още с първата си публикация!:)

Относно анимациите в PKR, то след като инсталираш покер залата, на десктопа ти се появява и иконка PKR Lite. Нужно е да пуснеш нея, за да е по-лек клиента, да не е 3D и да върви по-добре.

Поздрави,
      achko
    • simkodinow365
      simkodinow365
      Бронз
      на кой формат най-бързо ще изчистя бонуса за първи депозит трябват ми 40к точки
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Най-бързо се чисти бонус на кеш масите, тъй като генерираш най-много рейк.

Поздрави,
      achko
    • simkodinow365
      simkodinow365
      Бронз
      Ужасно е в тази зала ... X( не мога да правя по много ръце тъй като има малко маси играя на максимум 5-6 и съответно трудно ще избия бонуса имам 4к точки при положение, че ми трябват 40к за да го изчистя, а снг изобщо няма никакъв трафик освен на хедс-ъп :s_biggrin: Единственото хубаво е, че има много слаби играчи.Ще миксирам по лимитите с риск да бъстна, ама айде да не се уручасвам.Единствено за МТТ може би е добра тази зала, че има малко играчи по тях и са :f_cool: :f_cool: