От бронз до Сребро

• jeysan
      jeysan
      Бронз
      Здравейте
      играя покер вече от почти 3 години лошо ли е че се изкачвам бавно по статуса

също така имам големи почивки между сесий
  • 8 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, jeysan,

Предполагам знаеш, че бавното изкачване на статуса е по 2 причини: малко играеш или не играеш в зали, в което си тракнат към Покерстратеджи. С 10те точки бонус само за 1 спечелена точка на ден няма да имаш проблем да поддържаш статус сребро, дори да играеш не много и на ниските лимити.

Предполагам блога ти е за изкачване на статус до сребро - ако е така, пожелавам ти успех с постигането му :)

Иначе не мисля, че почивките са някакъв проблем, стига да не са по седмица-две :coolface: А колко всъщност почиваш между сесиите?

поздрави

Елена
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Знам че допусакм грешки в играта си , но играя само турнири все оште не съм пробвал на кеш масите където лесно се трупат сп поинт това значи ли че не се развивам правилно като покер играч
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Първоначално публикувано от jeysan
      Знам че допусакм грешки в играта си , но играя само турнири все оште не съм пробвал на кеш масите където лесно се трупат сп поинт това значи ли че не се развивам правилно като покер играч
      Не знам дали се развиваш като покер играч, но със сигурност не си развиваш знанията по бг. език :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, jeysan,

Ако играеш по един турнир едновременни и на ниските лимити, трудно ще се трупат точки, защото обемът ти е малък. Дали обаче се развиваш правилно не мога да кажа - това зависи колко време отделяш за учене, за игра и дали има напредък в играта ти. Затова те съветвам да си поставиш някакви цели в този блог, примерно увеличаване на банката, игра на определен брой турнири, а не толкова качване на статуса тук, и да пишеш в блога си - така че да получиш съвети от останалите играчи.

jaarJaar - наистина няма нужда ;)

Успех

Елена
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Първоначално публикувано от YeeJr

jaarJaar - наистина няма нужда ;)

Елена
      Не съм се опитвал да злорадствам или нещо такова, в думите ми няма капка "хейт". Знам, че тук може би не е правилното място за това, но все пак сме публична общност и е невиждано за един себеуважаващ се човек да пише по този начин, защото е смешно.
      Форума не е за лица до 15 години, мисля че всички имаме нужната възраст, за да имаме поне една елементарна обща култура по правопис.
      Така че, единственото , което се опитвам да направя, е да помогна
    • paf85
      paf85
      Бронз
      +1 za Jaar Jaar
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      @jaarJaar :nh Не се и съмнявам в това, но... ако решиш да му помага, по-добре му посочи грешките, вместо да изказваш крайното заключение, което, макар и несъмнено, може да бъде разбрано по няколко начина :)

Успех

Елена
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      Първоначално публикувано от jeysan
      сесий
      Веднага му помагам: Как може да образуваш множествено число с "Й"???? ?( :facepalm:

А това, че вместо чудесната българска буква "Щ" използваме съчетание от букви "Ш+Т" въобще не е за коментиране....