Помощни програмки

• hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Здравейте от скоро играя покер,един приятел ме зариби и ми каза че от тук се взимат безплатни пари без депозит направих всичко както трябва и сега чакам паричките,но искам да попитам в ПКР помощни програмки могат ли да се ползват че все още съм голям слабак и ще ми е тегаво :)
  • 23 отговора
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      Мисля че можеше в пкр ма нз само на снг ли само на кеш ли... но по-добре някои видео материали прегледай или статии или каквото и да било обучително вместо да се мяташ на хъд-вете
      успех
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря много ще прегледам материала :) Но още се чудя СНГ или кеш да играя ?(
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей hustler1992,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

В PKR можеш да използваш само Hold'em Manager 2, като програмата намира автоматично кеш масите, а за турнирите е нужно да посочваш масите ръчно.

Доколкото вижда от резултатите на колегите СнГ турнирите са може би по-лесният вариант да започнеш изграждането на банката си, но за съжаление не съм сигурен, че има достатъчно трафик на този формат, за да има винаги с кого да играеш.

Поздрави,
      achko
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря много,ще го имам в предвит,само да попитам първоначално с каква банка ще стартирам ?
      и аз съм Калоян приятно ми е :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Калояне и добре дошъл във форума ни!

Най-вероятно имаш предвид софтуер, като Hold'em Manager 2, който например можеш да изпробваш безплатно в рамките на 30 дни.

Имай предвид обаче, че те не помагат като ти казват как да играеш или какво да правиш, ами като ти предоставят статистики за играчите (на база изиграните с тях ръце докато си на масата), които ти трябва правилно да разтълкуваш, за което разбира се трябват опит и знания. ;)

За това ти препоръчвам да се насочиш към секцията ни със стратегически материали и да се запознаеш с тях, защото като начинаещ ще са ти от голяма полза за успешна игра:

Стратегически материали

Например, ако достигнеш статус Сребро, ще можеш да се запознаеш и с материали като:
      Статистики - Основи
      Статистики - Тълкуване

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря много ще ги прочета.
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      В ПКР на СНГ–та има достатъчно трафик, досега не ми се е случвало да сядам и дълго да чакам да се напълни масата.
    • achko
      achko
      Бронз
      @ma6inata100 Благодаря ти за информацията! :)

Поздрави,
      achko
    • eridanski
      eridanski
      Бронз
      Сериозно ли СНГ-тата са по-лесни от кеш масите? Питам, защото досега съм играл само кеш и чат-пат някой МТТ фрийрол, а при СНГ ми изглежда някакси трудно да влезеш в парите, а пък ако не си първи, направо изглежда че не си струва... Пък и при кеша вариацията май не е толкова голяма.
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      На мене СнГ ми е по лесен от кеша защото няма толкова постфлоп игра и е по лесен за учене.Обаче ако можеш да играеш кеш по добре тва играй защото наистина е по малка вариацията.Истината и при 2 та формата е много обем.

И още нещо - мене лично ми доставя много по голямо удоволствие като печеля 1ви места в СнГ,докъто като играя кеш и за 30-40 минути ми е писнало и ме фаща депресията,а СнГ е доста забавен формат и мога да играя повеч, въпреки че на малко по високите лимити се играе главно за рейкбек така че става същото.
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      това рейкбек какво е ? :D
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, hustler1992

Обикновено, залите, под една или друга форма, връщат част от рейка който плащаме , когато играем с реални пари. Сумата която получиш обратно се нарича рейкбек, като каква ще е тя зависи от много фактори, както и от залата в която играеш (повечето зали имат различни условия при които се осъществява това).

Поздрави,
      Иван
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Изтеглих покер тракер 4 инсталирах го но ми иска някакви сървари и портове какво да въведа за да мога да го наглася на ПКР покер ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Няма да стане тази програма:

Първоначално публикувано от achko
      В PKR можеш да използваш само Hold'em Manager 2, като програмата намира автоматично кеш масите, а за турнирите е нужно да посочваш масите ръчно.
      Поздрави,
      achko
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      хаха извинявай доста съм разсеян :D
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      изтеглих програмата инсталирах я и сега някакви цифри ми излизат на всеки един играч на масата и ако мога да попитам от къде мога да ги преместя някои че ми пречат на играта и да ми обясни как да разчитам тая статистика :D
    • unnameble
      unnameble
      Бронз
      Ххаха наистина мн пречат тези цифри (даже нз за к'во са ги сложили) има доста да учиш преди да ти влезе в употреба тази програма или поне преди имаше речник тук някъде и вземи поне него да научиш :f_thumbsup:
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      речник ли за какво става на въпрос ? :D
    • unnameble
      unnameble
      Бронз
      http://bg.pokerstrategy.com/glossary/ ето го от тук ще можеш да разбереш какво означават цифрите на хъда ти :) и все пак само да ти кажа , че аз като играя на под 10 маси дори не го ползвам и както е едно видео се казваше е добре да започнеш без него
    • 1
    • 2