Здравйте

• palamarov
      palamarov
      Бронз
      Искам да попитам след като поканя приятел аз сабирам примерно бонус от него но по схемата писхе изиграни 15 стратеги то4ки в смисал как да изиграе 15 то4ки да играе с пари и да сабира фпп то4ки или щото в стреги.ком аз имам стратеги поинст сабрани какво мога да ги правя каде мога да ги играя нещо не ми стана ясно сас схемата за бонуса от приятел бихте ли ми разяснили
  • 3 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей,
      стратеджи точките не можеш да ги правиш нищо-те се събират и определят статуса ти,който ти позволява пък да отваряш съответните стратегически статии и видео материали.
      За бонуса от "покани приятел"ти получаваш съответен бонус за всеки поканен от теб,който е направил съответния брой точки описани в промоцията.След като събереш $50 от програмата"покани приятел"можеш да ги изтеглиш към някой от залите или направо към мънибукърс.Не можеш да теглиш пари от "покани приятел"преди да си натрупал $50
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Накратко казано, когато поканеният от теб приятел играе с получения бонус, той си трупа Strategy Points - SP. Когато натрупа 15 SP ти получаваш 10$ и т.н.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ето как работи бонусът Покани приятел:

- Ти препоръчваш PokerStrategy.com на твой познат / приятел

- Той се регистрира с твоя линк или въвежда потребителското ти име по време на регистрацията си

- Той получава началния капитал от $50 или сам прави депозит в избрана от него партньорска покер зала

- Когато приятелят ти събере 15 StrategyPoints, ти получаваш $10

- Когато той събере 100 StrategyPoints, ти получаваш още $15

- Когато той събере 5000 StrategyPoints, ти получаваш още $75

Поздрави,
      Надя