k1lva41-Fiffty50

• IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Здравейте =) Казвам се Иван и съм от Добрич. От доста време играя покер, но без успехи, за мое съжеление :facepalm: Правя този блог, за повече дисциплина към това което мисля да започна. Ще играя предимно само фифти 50 нищо друго, можеби на 2 до 4 маси. Започвам с 10$ банка, знам че е много малко, но толкова успях да заделя :facepalm: За начало, ще играя тайт на 2 маси, и ще гледам клипове, чета статии за този формат. За сега толкова от мен, след 10-те турнира, ще посттна какви са ми резултатите. Успех по масите =)
  • 19 отговора
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Мара граЦки.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей IvanKoi4ev,

Радвам се, че си решил да си направиш блог!

Дано се справиш добре с първите турнири, тъй като $10 са едва 6 входа за най-ниският лимит на фифит.

Поздрави,
      achko
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Иване,

Идеята за блог е много добра - определено ще вдигне дисциплината и мотивацията ти :)

Според мен също 10$ са прекалено малко, ако имаш възможност да депозираш ще е по-лесно.

Пожелавам ти успех :)

Елена
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Здравейте отново :P След като написах блога ми спря нета, направо супер :facepalm: И така преди малко успях да изиграя 10-те си снг турбо фифти50 1.5$ вход, завърши не мн добре 10хфифти - 2.5$ :facepalm: Както и да е сега ще изиграя още 10 дано не банкротирам. За сега толкова от мен GL по масите.

Банка- 7.50$
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Мара freax0r :P Благодаря ви achko и YeeJr =) дано всичко мине добре, знам че банката е много зле, но засега толкова :D ако банкротирам другата седмица ще продължа с по голям депозит.Няма да се откажа :)
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      тралала ла ла :P изненадващо добре направих сесиика от 13 турнирчета, което дигна банката от 7.50$ на 16$ много съм доволен :P Сега мисля последна сесиика за деня от 8-12 турнирчета, пожелайте успех.До после манияци :D :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: GL по масите :) Ще пиша отново след сесийката :)
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Здравей,

ако имаш желание да се учиш и развиваш СЕРИОЗНО, мога да те спонсорирам /30БИ=45$/ и да направим един/два прегледа на сесии. Важи само за Ф50.

Поздрави,
      Христо
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Ииии така, нещата се развиха грозно КК АА нищо не удържа :facepalm: :facepalm: :facepalm: изиграх още 12 тур и от 16$ вече сме на 9$ пълен ужас... :facepalm: tacinho не е лошо като идея но сигорен ли си в това което ми предлагаш, иначе естествено че искам да се развивам. А да ти кажа с банкрол от 10$ много неспокойно се играе... Мисля да му изиграя още 4-8 тура да видим какво ще стане.
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Върнах ме се откадето почнах ме ха ха ха 8 тур-а изиграх печалба 1.40$ Банката в момента е отново 10$ Доста турнирчета за днес,доволен съм :P както и че успях да запазя банкрола :D :D :D Стига толкова за днес, лягам вече утре, дано е по добре =) Лека и успех по масите от мен :P
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Ако имаш интерес ми пиши направо в скайп да се разберем /hristo_tatsinski/ :)
      Имам едно условие само - да си сериозен, демек да не решиш след 2 дена, че искаш да играеш друг формат или да не играеш и т.н.
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Добро утро на всички :P които все още играят и на тези които вече са стана за да играят =) Вчера беше ужасяващ ден за над 40 тур-а наникаде, нека да видим днес как ще е. Започвам с 10 тур-а и ще пиша пак по късно. А какво да кажа на теб tacinho сериозен съм,нямам намерение да сменям формата, нито пък да спирам да играя. Дори и да не решиш да ме спонсорираш и ако фалирам тази седмица пак ще си депозирам и ще играя. Иии толкова от мен отивам да ги бухам :D :D :D успех по масите за тези които следят блога ми, а на тези които него следят GL =)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Добро утро и успех днес от мен. С входовете, с които играеш, запазването на банката си е успех:)

Поздрави

Елена
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Благодаря YeeJr :) Така направих сесийката от 10 тур-а и съм много доволен от към играта, която направих :) Напред съм с 4$ банка 14$ :nh Сега ще пуша, понеже съм пушач,а в къщи не пуша :D , след това нова сесия. Толкова за сега от мен чао, до после :P Успехи на всички :)
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Опаа здравейте отново :P направих още една сесийка от 10 тур-а д/г добре завърши :D от играта си, съм много доволен, но не и от късмета :facepalm: :D Банка до момента 15$ :) Спирам за сега с сесийките, имам около 2 часа работа, след това се мятам отново. Чао за сега, ще пиша пак когато почна да играя. Успех на всички GL =) =) =)
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Незнам колко хора следят блогът ми, понеже май сам си пиша :D но хич не ми пука :D Започваме с сесийките :P До после :) Успех по масите :pokerface: :pokerface: :pokerface:
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Аз го следя кефи ме че играеш с малка банка и то доста рисковано пожелавам ти късмет :D
      Аз съм нов в покера и не разбирам все още много
      дори по някога на Фрее ролл турнир ползвам стратегията за СНГ хаха :Д
      :nh
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Е, следим, следим - пускай по някоя инфарктна ръка от време на време, за да е по-интересно :)

Успех в сесийката

Елена
    • paf85
      paf85
      Бронз
      Както каза Елена раздвижи блога, винаги има хора които следят , но в твоя случай няма нищо полезно от това да постваш през 1-2ч че сядаш да играеш и че ставаш после и еди какви си суми... за да стане интересно и да научиш ти най вече нещо трябва да постваш ръце постоянно, да задаваш всякакви въпроси, да се интересуваш, да постваш графики ако използваш програми, а ъпдейти няма нужда всеки ден, можеш седмичен или месечен обзор от към финансово отношение и т.н и много още неща, разгледай други блогове и ще разбереш защо никой не пише и не следи, успех -)
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей IvanKoi4ev ,

Успех с начинанието и малко мотивация :

$0 >

Поздрави,
      Боби.