Двама човека от един компютър ?

• vopxxxx
      vopxxxx
      Бронз
      Въпроса ми има малко предистория , която накратко ще опиша:
      Регистриран съм в PokerStrategy.com и съм получил 50 долара в Саке. Освен това
      играя в Full Tilt ,Pokerstars and Everest. Там не съм регистриран през PokerStrategy.com . Малкия ми син навърши пълнолетие преди 2 год. и иска да има
      собствен акаунт в един от горните сайтове. Той вече е регистриран в PokerStrategy.com и е решил теста.

Възможно ли е да се регистрира в някой от сайтовете и да получи стартовия капитал
      при положение че ще играем от един номпютър?
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vopxxxx,

Да, напълно в възможно, защото това не е против правилата ни. Против правилата ни е създаването на повече от една сметка, която се използва от един човек.

Поздрави,
      Деси
    • vopxxxx
      vopxxxx
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей vopxxxx,

Да, напълно в възможно, защото това не е против правилата ни. Против правилата ни е създаването на повече от една сметка, която се използва от един човек.

Поздрави,
      Деси
      Благодаря Деси за бързия отговор , но дали наличието на два акаунта от един компютър не е против правилата на сайтовете - Тилт , Еверест и Покерстарс.
      Това ме интересува
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей vopxxxx,

Ние няма как да знаем какви точно са правилата в другите сайтове и покер зали. Обикновено е разрешено да се създават две регистрации от един IP адрес, защото има много споделени IP адреси и всички в интернет бизнеса знаят това.

Поздрави,

Станислав
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      няма никакви проблеми в която и да е покерзала да се запишете с колкото и да е акаунти от едно ИП единствено нямате право да играете от едно ип на една и съща маса по едно и също време