FREEROLL 25 000 $ - Спешно

• Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Дайте ясна информация турнира вижда ли се за 25 000 $ фреерола в кое подменю и регистрацията хубаво ще е достапна 4 часа преди турнира да започне но каде ще тарсим ИД номера на турнира и паролата каде ще се оповести на коя дата кум колко часа и каде защото 10 000 са малко места и кел файда ако я видиш след като турнира е запалнен вече не мислите ли даийте най накрая ясна информация защото и аз имам работа да знам кога да седна и да видя паролата и ид номера предварително благодаря най накрая излезте с някакво обяснение за този тур :)
  • 11 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Разбирам нетърпението ти да се запишеш за турнира, но мога да те уверя, че ще публикуваме номера на турнира в нашата секция Новини съвсем скоро.

Затова те моля да изчакаш още малко.

Поздрави,
      Надя
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Благодаря не е нетарпение да се запиша то записването е 4 часа преди започването на тура както вие споменахте така че за какво нетарпение става ?-с по кое време да видя паролата не седя по цял ден на компютара и не като седна в сабота на 5тата минута докато намеря паролата и са отвори рега тура да е пален това ми е мисалта ;)
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Благодаря не е нетарпение да се запиша то записването е 4 часа преди започването на тура както вие споменахте така че за какво нетарпение става ?-с по кое време да видя паролата не седя по цял ден на компютара и не като седна в сабота на 5тата минута докато намеря паролата и са отвори рега тура да е пален това ми е мисалта ;)

Примерно публикувайте 17.07 20 часа бг време ще бъде оповестена паролата ще вляза ще я погледна и после като се отвори рега ще я знам а така всеки ден като луд пиша питам следя :) не е много удобно и практично :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Предполагам, че най-късно до събота наобяд ще сме обявили номера на турнира, така че няма да е необходимо да стоиш пред компютъра по цял ден.

Сигурна съм, че дори и да погледнеш секцията ни Новини 15 минути, преди да започне регистрацията, времето ше ти стигне, за да намериш номера.

Поздрави,
      Надя
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Добре бе хора каква е тази паника от вас,какви са тези пароли и номeра за които говорите?Когато стане събота в 11 часа няма ли турнира да се покаже в секцията freerolls във Full Tilt и от там да се запишем ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Турнирът вече е в лобито, номерът му е 166941232

Успех на всички!

Поздрави,
      Надя
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      А някой може ли да ми обясни като на малоумен къде точно трябва да влезна за да открия този турнир ,защото сега съм в лобито на Full Tilt ,но никаде не мога да го видя този турнир ?
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Първоначално публикувано от devasaoBG
      А някой може ли да ми обясни като на малоумен къде точно трябва да влезна за да открия този турнир ,защото сега съм в лобито на Full Tilt ,но никаде не мога да го видя този турнир ?
      От лобито на ФТилт горе избираш меню Requests/Find Tournament by ID и пействаш номера на турнира и така го намираш, но ще можеш да се регистрираш като му дойде времето, не сега.
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Да намерих го ,благодаря.Така като гледам пише ,че всичките 25К ги получава само този който се класира на 1 място.Не е ли малко гадно всичките пари да ги вземе само 1 човек ?
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Първоначално публикувано от devasaoBG
      Да намерих го ,благодаря.Така като гледам пише ,че всичките 25К ги получава само този който се класира на 1 място.Не е ли малко гадно всичките пари да ги вземе само 1 човек ?
      Пише така, защото все още не се е регистрирал никой. На практика няма да е така, а на базата на това колко хора се регистрират ще се получи една схема на изплащане, която не можем да я видим в момента.
      По принцип във ФТилт при МТТ турнирите наградния фонд се поделя между топ 10% от участниците, предполагам и с този ще е така.
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Hahhahahahaha много луд е тоя devasaoBG