Защо каниш членове в PokerStrategy.com?

• Анкета
    • Каниш ли своите приятели в PokerStrategy.com? Защо?

• 14
        Да, защото ми харесва какво PokerStrategy.com предлага на членовете си.
        24%
      • 14
        Да, защото ще получа награди.
        24%
      • 9
        Да, защото всеки покер играч трябва да помага покерът да се популяризира.
        15%
      • 9
        Да, защото актуалните промоции ме мотивират допълнително да каня своите приятели.
        15%
      • 8
        Не каня приятели, защото не се сещам кого бих могъл да поканя.
        14%
      • 4
        Да, защото сега има много добра опция за изплащане.
        7%
      • 1
        Не каня приятели, защото не ми харесват опциите за изплащане.
        2%
      • 0
        Не каня приятели, защото не съм убедена в предложенията на PokerStrategy.com
        0%
      Общо: 59 гласове
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Уважаеми покер стратези,

Това лято ние подобрихме доста нашата програма "Покани приятел":

* Вече имате наистина добра опция за изтегляне на бонусите си - Moneybookers
      * Провеждаме специални промоции през юни и юли
      * Представихме нова стратегическа секция: "Популяризиране на покера"

Ние сме любопитни да научим защо каните своите приятели в PokerStrategy.com - или пък защо не ги каните.

Можете да избирате до три възможни отговора. Ако искате да добавите нещо, то тогава споделете в темата.

Поздрави,
      Надя
  • 7 отговора
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Популяризирам заради бонуса.Главно по Интернет, на живо нищо не се получава, хората просто не се доверяват.Въпреки че аз съм за пример, някак си се страхуват да дадат данните си.

През Интернет къде ли не съм рекламира, по форуми, социални мрежи, skype, сайтове, блога ми, видео сайтове, но за сега имам едва 3-ма препоръчани, като един от тях ми е приятел.

Явно всичко с времето си, но целта ми е през този месец да поканя поне още 5 човека играещи активно...

Очаквам други предложения за реклама които не съм използвал. :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей aleksoft,

Написал си само, че си рекламирал онлайн - банери ли използва? Ако да - аз имам друго предложение за теб ;)

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Ако да - аз имам друго предложение за теб ;)
      Я, я, кажи, кажи, да чуем и ние? :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Банерите са ефектни - хващат окото, но не винаги работят именно заради вроденото недоверие на повечето хора, че хем предлагаме безплатни $50, хем няма никаква уловка...

Можете например да пишете публикации в блога си, в които да разказвате на читателите си защо точно е добре да се регистрират при нас, като слагате линка си на препоръчител.

Едно е да кликнат на линк, друго е да се убедят от вашите думи, че си струва :)

Това е една идея, за която се сещам. Но аз най-често просто обяснявам толкова запалено за бизнес модела ни и как никой нищо не губи, а само печели от членството си при нас, че хората се регистрират или понеже са убедени, или просто за да ме накарат да млъкна ;)

Призовавам kkki4uka2 да сподели своите методи, тъй като наскоро разбрахме във форума, че доста добре се справя!

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Призовавам kkki4uka2 да сподели своите методи, тъй като наскоро разбрахме във форума, че доста добре се справя!
      Ще му вземем хляба по този начин... :D

На мен много ми куцат поканите. И във фейсбук спамих... Ама от там, който се е регистрирал не е минал теста дори. :D
      Гледам, че и други потребители отварят групи там с линка си, постват го на ляво и дясно. Дано са имали повече успех. При мен е суша, затова гледам да изкарвам с игра.
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      @Nadia ето виж в какво превърнах стария си блог http://kiberprostranstvo.dir.bg/ (не искам да се приема за реклама!) направих го мисля че възможно най-кратко и примамливо.След като знам повечето ми познати ги мързи да четат и че не се доверяват така лесно описах точно какво се състои в получаването на 50$.

@moodkiller и при мен е така все още теста даже не са преминали. :D
    • jorkata80
      jorkata80
      Бронз
      Аз също рекламирам основно заради бонуса...Преди да бъде създадена Българската покер общност тук аз бях направил сайт за PS на български и от там имам доста привлечени играчи ..Инвайтвал съм играчи и през форуми,блогове, разни социални мрежи и така..Имам почти 400 юзъра регистрирани през моя линк , но само 50 от тях са получили началния капитал , а от тези 50 само един е минал 5000 пойнтс..