Да покорим NL50 - част 4 45:24 от hasenbraten

• 14 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      И там съм ти отговорил, ще го напиша и тук. Човека сам си казва във видеото, че се е получила грешка и да приемеш, че последната тройка е пика. Това не е онлайн зала, а програма, с която се опитва да ни покаже различните аспекти на дадената ръка.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Ако имаше някаква идея какво гледаш и защо го гледаш нямаше да задаваш такива въпроси.

Това не е реален сайт, а replayer, тоест програма, в която се слага историята на ръката, а тези програми са толкова смотани, че това с двете еднакви карти е най-малкият проблем.

Ако имаше такива очевидни проблеми с дадена зала, ние професионалните играчи щяхме да разберем доста бързо....
      Това да ти е проблема....

Best,
      Georgi Nikolov
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      ти за професионалист ли се имаш защо има хакерски програми и клипове с които се разбиват покер сайтове и се виждат картите на играчите и в интернет има качени какво мислите че вече не може да ги има и са много добре защитени ли не мисля винаги има измама не на всички покер сайтове и всички нива но има обеден сам !

Нали в покера беше важно да не си мислиш че си добар и еди ко си ти се имаш за професионалист евала ти давам хубав комарджия си :)
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      много ме радваш ние професионалните играчи каза майко прасваш човече {P}{P}{P}
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kalikandzer
      Нали в покера беше важно да не си мислиш че си добар и еди ко си ти се имаш за професионалист евала ти давам хубав комарджия си :)
      Снимката ли му хареса, че е "хубав" комарджия? :D
      Когато играе на високи лимити и си изкарва прехраната с това, какъв да се води? Пак ли комарджия?
    • vladimir0v
      vladimir0v
      Глобален
      Kalikandzer, кой ти е дилъра ? Добро ти носи.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      ти за професионалист ли се имаш защо има хакерски програми и клипове с които се разбиват покер сайтове и се виждат картите на играчите и в интернет има качени какво мислите че вече не може да ги има и са много добре защитени ли не мисля винаги има измама не на всички покер сайтове и всички нива но има обеден сам !

big rofl...
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Както ще да е нямам намерение да споря просто попитах за 3 3 и вмесот да ми обесните нормално щото съм нов оня куки муки палячото са опита да са прай на интересен като всезнайко да придава присмех в отговора си както и да е бадете по вежливи към новите играчи без да им се присмивате не забравяйте от каде сте трагнали и друг пат сам чел че куки в форумите е леко иронизиращ новите играчи евала му за което
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Вежливи сме, как да не сме? Даже на 2 места съм ти отговорил вежливо. =) Даже и куки ти е отговорил с точна информация...
      Недей ги взема толкова вътрешно нещата и не се товари сам.
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Благодаря надявам се не ви нервя като сам нов и имам трудности да ми помагате така че ще питам извиням се ако сам обидил някой и на куки сащо - успех по масите братлета
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Куки муки палячото, това звучи култово....

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Благодаря надявам се не ви нервя като сам нов и имам трудности да ми помагате така че ще питам извиням се ако сам обидил някой и на куки сащо - успех по масите братлета
      На теб също! :s_love:
    • vladimir0v
      vladimir0v
      Глобален
      Професионалистите в една област са тези, които се издържат само със съответната дейност..
      Тъй като на повечето от нас покерът е единствения (или най-приоритетния) доход, сме го превърнали в професия, респективно играем професионално.

Ако имаш и работа и между другото изкарваш някой лев и от покер всеки месец, се води полу-професионална игра.

Обяснявам ти го доста с подробностите..

Също така ако смяташ, че покера е "комар", най-добре изобщо да не сядаш да играеш, защото рано или късно ще загубиш парите си. Почти всички играчи обикалят по форумите, за да научат нещо от по-опитните там, а не да се "заяждат с новаците", така че просто съобразявай езика си и ще получаваш отговори насреща.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Виждам, че вече са ти отговорили на конкретния въпрос, затова няма да повтарям това, което вече знаеш.

Искам да ти обърна внимание обаче на нещо: така както ти изискваш останалите да те уважават и да ти помагат като нов член, ще те помоля да уважаваш тези членове на общността, които са с повече опит от теб и да помислиш отново, преди да ги обиждаш лично (думи като комарджия, палячо и т.н. не правят чест на никого!).

Моля всички да спазвате добрия тон, защото не би ми било приятно да ставам строга (а по правило рядко се моля втори път ;) ).

Поздрави,
      Надя